Padel Magazine - podczas podróży po ziemiach Perpignan, Padel Magazine odkrył klub Mas w Perpignan (Avenue of Spain). Nie mogliśmy rozmawiać o jego turnieju zorganizowanym w sierpniu 31 i 1er wrzesień, nie wspominając o klubie i ludziach, którzy tam pracują.

Padel we Francji to kilka klubów, ale kluby te są zasługą tego sportu.

Klub Mas jest wyróżniany od ponad roku, trzy pola, w tym jeden, który wydaje się nowy, są zainstalowane wokół domu klubu, idealne na posiłek przed fajnym meczem Padel. Oprócz doskonałych udogodnień powitanie Céline, Sandrine, Fred, Alain i Loïc jest wyjątkowe.

Mas Club pozwala także uprawiać inne sporty, takie jak tenis i squash.

Jego klub w środku tych wszystkich sportów sprawia, że ​​jest to miejsce przejściowe i wyjątkowo przyjazne życie. Jeśli możesz, przyjdź i odkryj ten wspaniały klub.

[highlight] Aby uzyskać więcej informacji i zdjęć, dołącz do albumu Perpignana na naszej stronie na Facebooku. [/ highlight]

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.