Padel Magazyn - Podczas swojej podróży po Perpignan, Padel Magazyn odkrył klub Mas w Perpignan (Avenue d'Espagne). Nie można było mówić o jego turnieju zorganizowanym 31 sierpnia i 1 września, nie mówiąc już o klubie i ludziach, którzy tam pracują.

Padel we Francji to kilka klubów, ale kluby te są zasługą tego sportu.

Klub Mas jest w centrum uwagi od ponad roku, trzy boiska, z których jedno wciąż pachnie nowością, są rozmieszczone wokół domu klubowego, idealne na posiłek przed pięknym meczem Padel. Oprócz doskonałych udogodnień, powitanie ze strony Céline, Sandrine, Fred, Alain i Loïc jest wyjątkowe.

Mas Club pozwala także uprawiać inne sporty, takie jak tenis i squash.

Jego klub w środku tych wszystkich sportów sprawia, że ​​jest to miejsce przejściowe i wyjątkowo przyjazne życie. Jeśli możesz, przyjdź i odkryj ten wspaniały klub.

[highlight] Aby uzyskać więcej informacji i zdjęć, dołącz do albumu Perpignana na naszej stronie na Facebooku. [/ highlight]

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.