Już oficjalnie, pierwsze w historii WPT Open we Francji odbędzie się tego lata w Tuluzie i wreszcie zaprezentuje się pod nazwą Human Padel Open.

Człowiek odzyskuje nazwę turnieju

Minęło dużo czasu, ale to już koniec. Pierwotnie prezentowany pod nazwiskiem French Padel Otwarty, ujawniono „oficjalną” nazwę turnieju: Human Padel Otwarty. Zapowiedziane z wielką pompą podczas ceremonii, która odbyła się w czwartek 10 marca 2022 r. w Tuluzie, imprezę nadzorowali w szczególności Robin Haziza (dyrektor tego turnieju), Jean-Luc Moudeng (Burmistrz Tuluzy) czy Line Malric ( Wiceprezes -przewodniczący rady departamentalnej Haute Garonne).

Ale dlaczego człowiek? Po prostu dlatego, że firma zajmująca się nieruchomościami zdecydowała się przeprowadzić operację nazwania tego turnieju. Z ponad 500 agencjami i ponad 2450 pracownikami, Nieruchomości ludzkie to największa zintegrowana sieć agencji nieruchomości we Francji.

4Padel Tuluza jako klub gospodarza

Wracając do turnieju, odbędzie się on o godz Pałac Sportu André Brouat w Tuluzie i będzie dążyć do zgromadzenia ponad 10 000 fanów (w Palais i przyszłej wiosce) padel stworzony na tę okazję).

Et jak ogłoszono w jednym z naszych poprzednich artykułów, 4Padel W związku z tym Tuluza została wyznaczona jako klub goszczący. Tam odbędą się kwalifikacje i pierwsza runda losowania kobiet.

Nie można pominąć aspektu biznesowego, ponieważ w Bibent Club zostanie powitanych ponad 40 firm partnerskich; złota okazja do nawiązania nowych, jeszcze bliższych więzi z potencjalnymi firmami zainteresowanymi większymi inwestycjami w a padel który wciąż rośnie.

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.