Le Greenweez Paris Premier Padel Major wprowadza wyjątkową ofertę biletów od środy 13 lipca do piątku 15 lipca, z dostępem do stadionu Roland-Garros za jedyne 10 euro, od godziny 19:XNUMX. Bilety dostępne są na stronie: https://tickets.parispadelmajor.com/fr 

Ta bezprecedensowa oferta pozwoli na udział publiczności w ostatnich meczach dnia, a w szczególności ten, który ma miejsce w dniu dwór Philippe-Chatrier, z dostępem kategorii 1.   

Publiczność będzie mogła skorzystać z wyjątkowej pogody, aby doświadczyć piękny letni wieczór na stadionie Roland-Garros, w przyjaznej i świątecznej atmosferze. 

Widzowie będą mieli okazję odpocząć ciesząc się zimnymi napojami ou zrobić sobie przerwę dla smakoszy wokół „street food” na wspaniałym tarasie ustawionym na poziomie Jardin des Mousquetaires.     

Wiele animacji, w rytm setów DJ-ów, są również w programie: petanque, möllky, curling, retrogaming...

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.