Klub Mas de Perpignan wygrywa Piąta edycja „Europejskiego Pucharu Klubów Padel » organizowanej przez EFCA. Mas daje Puchar Francji, wygrywając z klubem 7 Padel Walencji.

Z bardzo solidnym zespołem złożonym z Emmeliena LAMBREGTS, Fiony LIGI, Ludovica CANCEL i Nicolasa TRANCART, Mas będzie musiał walczyć w połowie przeciwko Toulouse Padel Klub, który ostatecznie zajął czwarte miejsce. Brąz przypada na włoski klub Bari Palakendro.

„Zespół był solidny z doświadczeniem i młodością. Wszyscy jesteśmy bardzo dumni z Was i dokonanych postępów. dzięki LAURALU sponsor zespołu za jego zaufanie i przyjaźń. Dziękuję również całemu zespołowi organizacyjnemu imprezy w Maladze oraz europejskiemu stowarzyszeniu klubów padel"., mówi Alain Henry, dyrektor klubu.

ligi forhend

Piąta edycja Klubowego Pucharu Europy okazała się wielkim sukcesem, wśród 12 selekcji reprezentowanych było 24 krajów.

Odbędzie się edycja 2022 „Na południu Europy”, a lokalizacja powinna zostać potwierdzona w nadchodzących miesiącach.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można go zobaczyć na różnych międzynarodowych konkursach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach.