To data, którą warto zapamiętać w swoich pamiętnikach: weekend 12 do 14 kwietnia, 4Padel Marville organizuje Panie P1000. W lipcu ubiegłego roku Charlyne Tonda et Alexise Duchêne narzucili się 4Padel Marville.

W tym roku klub wznowił swój turniej. Podjęto decyzję o zorganizowaniu turnieju na ul 3 utworów wnętrz z możliwością wyjścia na jeden ze stoków. Znajdziemy również dedykowany klub aby umożliwić graczom wejście do środka optymalne warunki.

Kwalifikacje zostaną rozegrane w piątek, pod koniec dnia. Losowanie finałowe odbędzie się w sobotę i niedzielę. Mecze klasyfikacyjne 16. i 8. finału zostaną rozegrane w sobotę, natomiast mecze klasyfikacyjne ćwierćfinału zostaną rozegrane w niedzielę rano.

Pozostaje kilka miejsc, nie wahaj się zarejestrować przez e-mail na adres Marville@4padel.fr. Koniec zapisów w dniu Piątek kwietnia 5.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.