Tenis ziemny Padel Cap d'Agde organizuje P1000 Hommes by Augefi w weekend 8-10 marca na obiektach Międzynarodowego Centrum Tenisowego.

Ośrodek, w którym odbywają się Narodowe Mistrzostwa Tenisa i Padel Cup od wielu lat jest także siedzibą Akademii French Touch, kortu tenisowego i padel który oferuje również kursy przez cały rok.

Turniej główny odbędzie się na 4 kortach halowych, a mecze rankingowe zostaną rozegrane także na 3 całkowicie odnowionych kortach zewnętrznych.

Program weekendu zapowiada się bardzo intensywnie:

  • Piątek od 17:24: kwalifikacje (XNUMX drużyny)
  • Sobota od 9:1: 16/24 finału (losowanie XNUMX)
  • Sobota od 11:30: 1/8 finału i wejście do biegu o miejsca od 1 do 8
  • Sobota 16:30: ¼ finału
  • Niedziela: ½ finału o 10:30 i finał o 14:XNUMX

Równolegle z P1000 w sobotę od 250:18 odbędzie się mieszany P250, a w niedzielę PXNUMX mężczyzn. Rejestracja na wszystkie turnieje w Cap d'Agde jest już otwarta ICI

Klub dziękuje swoim licznym sponsorom (szampany Kuikma, Decathlon, Monka, Francart), a przede wszystkim firmie Augefi, która umożliwiła organizację tego P1000. Dzięki zespołowi liczącemu ponad 100 pracowników, rozmieszczonemu w 6 oddziałach Hérault, firma audytorsko-księgowa Augefi od prawie 40 lat wspiera swoich klientów we wszystkich sektorach działalności, w tym w rolnictwie, oferując im wiedzę -do obejmującą zawodów związanych z księgowością, podatkami, prawem pracy, zasobami ludzkimi, zarządzaniem aktywami, marketingiem i IT, a także obsługą klientów anglojęzycznych pragnących osiedlić się we Francji.

Mario Cordero

Mario Cordero to świetny technik zespołu. Obserwuje, analizuje, wraca do tematów, by wnieść swoją wiedzę. Kompletnie, człowiek jest jak na polu!

Tagi