Pozwolić Padel organizuje zimową imprezę P500 przy wsparciu Car Online jako głównego sponsora. Miłośnicy padel będziemy mogli spotkać pełnych pasji graczy w konkurencyjnej i przyjaznej atmosferze.

Turniej odbędzie się na czterech kortach im padel kompleksu. Impreza, która potrwa dwa dni, rozpocznie się 16 grudnia o godzinie 13:XNUMX kwalifikacjami i pierwszą rundą.

Ważne punkty turnieju P500 w Let Padel :

  • Kompleks Let Padel, z czterema kortami, znajduje się zaledwie 10 minut od centrum Orleanu. Widzowie będą mogli korzystać z budynku klubowego oraz oferty restauracji/baru w porze lunchu i wieczorem.
  • Kwalifikacje rozpoczną się o 13:16 w sobotę, 17 grudnia, po nich nastąpi pierwsza runda. Losowanie finałowe odbędzie się w niedzielę 8 grudnia i zgłosi się XNUMX rozstawionych.
  • Będą tam najlepsi gracze z regionu: turniej ma na celu promocję padel lokalnych i powitać elitę padel français.

Pozwolić Padel zachęca pasjonatów padel, media sportowe i ogół społeczeństwa do wzięcia udziału w tym spektakularnym wydarzeniu oraz do kibicowania zawodnikom przez cały weekend.

Więcej informacji o turnieju: tourneys@letpadel.fr lub 02 18 69 31 69.

Chcę kolejnego P500 w ten weekend ? Nie wahaj się śledzić na bieżąco aktualności o turniejach we Francji Padel Magazine !