Zlatan Ibrahimovic straci swój klubThe Padel Zenter, podążaj decyzją miasta Sztokholm– o czym poinformował klub na swoich portalach społecznościowych. „Inne plany na kolejne lata”: oto wyjaśnienia udzielone przez gminę. W związku z tym klub zostanie rozebrany.

Le Padel Zenter d'Arsta był małym molochem, z 9 utworów, wysokość 12 metrów i Teren Padbola (sport łączący piłkę nożną i padel). Był także incontournable w Sztokholmie.

"Walczyliśmy i próbowaliśmy zmienić tę decyzję, ale niestety nie jest to już możliwe„, zadeklarowali przywódcy Padel Zentera. Klub w stolicy Szwecji zamknie swoje podwoje Styczeń 14.

Mimo wszystko zarząd chciał przekazać „dobrą wiadomość”. „Najpóźniej latem tego roku otworzymy nasz nowy pokój w Sollentuna!„, nadal chciałem uspokoić Padel Zentera. Pozostaje 5 inne Padel Zentera w Szwecji i W Mediolanie.

Wlać Zlatan Ibrahimovic, podejrzewamy to tę decyzję gminy nie powinno minąć. Znając charakter piłkarza, oczekujemy od niego oświadczenia.

W każdym razie jest to instytucja, która w Szwecji zamyka swoje podwoje.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.