Padel Passion podrzucił swoje walizki o godz Padel Horizon na turniej ekspercki, który już przygotowuje scenę do końca sezonu.

Para Panse / Silva pokazała, że ​​musimy na niej polegać przez resztę sezonu. Pokazała wielką regularność podczas tego turnieju i ostatecznie wygrała w finale z potężnymi wojownikami, którzy są Ortiz / Veber w zestawach 3: 6 / 3 6 / 7 16 / 14

Ten mecz wydawał się być wynikiem faworytów turnieju Panse / Silva. Mieliśmy jednak prawo do szczególnie gorącego drugiego zestawu, w którym Ortiz / Veber udało się powrócić do zestawu 1 wszędzie po dogrywce.

Podczas super tie-breaku także tutaj zwrot był bardzo bliski, nawet w stosunku do piłki! Ponieważ outsiderom udało się wyczyn nie tylko wrócić do 8 wszędzie w tym wielkim remisie (w punktach 10), ale także zapewnić sobie pierwszy punkt meczu, który udało się uratować dzięki Le Panse.

Wreszcie po bardzo ścisłym zerwaniu remisu i przedłużeniu punktów, Le Panse / Silva wygrywa 16 / 14.

Zwycięzcy wygrali prawo do gry z Gaby Recą i Cata Tenorio nadal na Padel Horizon w następną sobotę.

"W tym sezonie trzeba będzie na nas liczyć„Podsumowuje Loïc Le Panse.

Odebrano wiadomość 5 na 5.

Franck Binisti - Padel Magazyn

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.