Klub padel Walencji, do którego przeniesie się Centrum Sportu Rodzinnego 32 tory wewnętrzne w 2024 roku. Będzie to po prostu największy kryty klub w kraju padel na świecie. Tylko to…

Do tej pory ośrodek miał nie mniej niż 14 utworów. Gdyby znajdował się we Francji, byłby już jednym z największych klubów we Francji…

Oczywiście 14 utworów nie wystarczyło Fran Galisteo i dyrektor generalny klubu Oskar Calleja. "Ewolucja tego ośrodka skupiła się na padel ponieważ stopniowo zwiększaliśmy liczbę kortów i ulepszaliśmy infrastrukturę, ale zawsze kierując się modelem rodzinnym, od którego zaczynaliśmy– wyjaśnia ten ostatni.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, ten kolos powinien być gotowy w pierwszym kwartale 2024 roku. "Już niedługo rozpoczniemy prace, które uczynią nas największym klubem w kraju padel indoor na świecie, jesteśmy bardzo podekscytowani tym projektem. Na przełomie marca i kwietnia chcemy zainaugurować rozbudowę, tak aby zbiegła się ona z rocznicą powstania klubu„, podsumowuje Óscar.

Jeśli Rodzinne Centrum Sportu ma stać się największym klubem halowym na świecie, będzie dopiero drugim co do wielkości klubem w kraju. Rzeczywiście, Uczeń pozostaje największym klubem, z 30 torami wewnętrznymi i 10 torami zewnętrznymi. Wymiary nigdy wcześniej nie dorównane.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.