Padel Magazyn - Będziemy regularnie pokazywać wam zbliżenia klubów zlokalizowanych głównie we Francji.

Mówiliśmy już o klubie Pyramides, a także o klubie Set Club, nadeszła kolej na wspaniały klub Sophia, aby znaleźć się w centrum uwagi: Le Real Padel Klub.

Padel Magazyn był więc na terenie tego nowego klubu. I jesteśmy przekonani!

Klub Padel, utworzony rok temu przez Robina HAZIZĘ i Jérémy RITZ na terenie słynnego klubu wiejskiego Sophia, oferuje wysokiej jakości usługi, w tym nowy, orzeźwiający niebieski grunt 4.

Okolice kortów nie mają tarasu z widokiem na korty i pełnego uroku małego klubu.

Po miłym spędzeniu czasu na ziemi witają nas wygodne siedzenia, a napoje energetyczne płyną do woli!

Rozmawianie o klubie byłoby niesprawiedliwe bez rozmowy o dwóch założycielach: Jeremy i Robin. Stale na stronie, zapewnią ci kontynuację i jakość usług.

Gracze i gracze padel, nie wahaj się przyjechać i kusić Cię w tym pięknym otoczeniu, jakim jest Sophia Country CLUB. Wiele zdjęć na naszej stronie na Facebooku pozwala na szerszy widok tego pięknego klubu Padel.

A dla tych, którzy chcieliby nauczyć się tego sportu, Real Padel Klub oferuje Ci pierwszą godzinę. Nie wahaj się ani chwili dłużej: idź!

5227c8666351c niskie
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.