Padel Magazine - Będziemy regularnie oferować zbliżenia w klubach zlokalizowanych głównie we Francji.

Wcześniej rozmawialiśmy o klubie Pyramid i klubie Set, kolej na piękny klub Sophia, aby być w centrum uwagi: The Real Padel Club.

Padel Magazine Tak było na gruncie tego nowego klubu. I jesteśmy podbici!

Klub Padel, utworzony rok temu przez Robina HAZIZĘ i Jérémy RITZ na terenie słynnego klubu wiejskiego Sophia, oferuje wysokiej jakości usługi, w tym nowy, orzeźwiający niebieski grunt 4.

Okolice kortów nie mają tarasu z widokiem na korty i pełnego uroku małego klubu.

Po miłym spędzeniu czasu na ziemi witają nas wygodne siedzenia, a napoje energetyczne płyną do woli!

Rozmawianie o klubie byłoby niesprawiedliwe bez rozmowy o dwóch założycielach: Jeremy i Robin. Stale na stronie, zapewnią ci kontynuację i jakość usług.

Gracze i gracze padel, nie wahaj się przyjechać i kusić Cię w tym pięknym otoczeniu, jakim jest Sophia Country CLUB. Wiele zdjęć na naszej stronie na Facebooku pozwala na szerszy widok tego pięknego klubu Padel.

A dla tych, którzy chcieliby dowiedzieć się o tym sporcie, Real Padel Club oferuje pierwszą godzinę. Nie wahaj się: idź na całość!

5227c8666351c niskie
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.