Spodziewaliśmy się tego w przypadku Alix Collombon ale ostatecznie jest obok Marta Caparros że odnajdziemy młodego Hiszpana Marta Barrera.

Obaj gracze właśnie to ogłosili: są znowu razem. W 2022 roku młody Caparros i Barrera udostępnili ten utwór. Udało im się to nawet podczas WPT Vienna Open dotrzeć do ósemek finał: pierwszy dla obu graczy.

S 2023, drogi obu graczy rozeszły się. W 2023 r. Marta Caparros w szczególności osiągnęła kilka sukcesów Lea Godallier, przed zakończeniem sezonu z Teresa Navarro. W przypadku Léi było to szczególnie widoczne stworzył uczucie bicie para Araujo/Castello na WPT Valencia Open i dołączenie ćwierćfinały.

Razem z nim grała Marta Barrera Lucia Martinez. Udało im się również dotrzeć ćwierćfinału WPT Vienna Open, turnieju, w którym Marta Barrera spisała się dobrze.

Dlatego w 2024 roku zdecydowały się na to Marta Barrera i Marta Caparros odnowić swój stary sojusz. Dwóch zawodników w wieku 20 i 23 lat wylądować na Premier Padel z wielkimi oczekiwaniami i nadzieją. Czas pokaże, czy w tym roku uda im się ponownie dotrzeć do ćwierćfinału turnieju!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.