To była pierwsza edycja, dlatego ważne jest, aby przestudiować liczby, aby ocenić zainteresowanie tym wydarzeniem. Statystyki są bardzo zachęcające i rzeczywiście powinniśmy mieć nasze coroczne wydarzenie z padel u Rolanda Garrosa.

Roland-Garros uczęszczał

„Nie chodzi o to, aby zrobić jednorazowy strzał, ale co roku organizować wydarzenie” wyjaśnione Arnaud Di Pasquale przy mikrofonie Padel Magazine. Biorąc pod uwagę liczby, były tenisista i jego koledzy z FFT nie powinni mieć wątpliwości, jeśli chodzi o ponowne uruchomienie maszyny na drugą edycję.

Rzeczywiście, wielu ciekawskich ludzi przeniosło się do Greenweez Paris Premier Padel Major, pozwalając na organizację tego turnieju Widzowie 25 000 w ciągu tygodnia, ze szczególnie dużą atmosferą czasami na sąsiednich kortach.

W dniu finału są to 5 000 osób który zapełnił trybuny na korcie Philippe-Chatrier, aby zobaczyć zwycięstwo Juana Lebrona i Ale Galana nad Chingotto / Tello.

Mały ekran otwiera drzwi

Le Greenweez Paris Premier Padel Major był transmitowany w Canal+ Sport, a Médiamétrie podaje nam liczby do transmisji z wydarzenia.

Liczba unikalnych widzów na progu 1 nienastępującej minuty w całym wydarzeniu wynosiła 596 000 widzów. W całym konkursie obejrzało więc prawie 600 000 unikalnych widzów padel na Canal+. Po raz pierwszy bardzo zachęcające liczby!

Szczytowa publiczność wydarzenia miała miejsce w piątek 15 o godzinie 07:15 z 28 68 widzów podłączonymi jednocześnie.

Canal Plus Premier Padel 2022

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !