Chcesz zbudować fabułę padel i pytasz, którzy są najpopularniejszymi producentami. Oto nasz wybór partnerów.

Nie zawsze jest to łatwe do znalezienia budowniczy ziemi padel fiable, tutaj jest wybór firm znanych i uznanych za dobrą pracę.

Francja Padel

Francja padel opiera się na wiedzy i zasobach przemysłowych 1er światowy producent oferuje we Francji gamę 8 rodzajów stoków narciarskich Padel.

Od STEEL, standardowego modelu ekonomicznego wyposażonego w regulację wysokości słupka w celu korygowania nierówności podłoża, po CARBON, jedyne hiperpanoramiczne boisko wyposażone w słupki z włókna węglowego, które dodają wytrzymałości i elastyczności konstrukcji toru.

Francja Padel dba o wszystko, od betonowej płyty po sam tor. 

Boisko sportowe-Padel 

Założona ponad 15 lat temu, Boisko sportowe-Padel jest dziś kluczowym graczem w tworzeniu boisk sportowych, aw szczególności kortów tenisowych w całej Francji i na całym świecie, z prawie 500 klubami partnerskimi, które zaufały mu. Dzięki certyfikacji Qualisport i dziesięcioletniej gwarancji zapewnia niezwykłe bezpieczeństwo klubom i przyszłym kompleksom.

www.solsportifpadel.fr

KIP SPORT PADEL

KIP SPORT opracowuje i wyposaża Padel od ziemi do pokrycia dla klubów Padel w całej Francji.

Skontaktuj się z opiekunem konta KIP SPORT:

  • Bruno Martins
  • 06 25 96 19 27 01 64 72 47 40
  • bmartins@kipsport.fr
  • www.kipsport.fr

100% PADEL

Unikalny padel od A do Z z francuskim producentem boisk piłkarskich padel "100% PADEL".

Dzięki doświadczeniu Jérémy'ego Scatena, kilkukrotnego mistrza Francji oraz w dziedzinie budowy i rozwoju padel we Francji i za granicą 100% padel będzie Ci towarzyszyć od początku do końca Twojego projektu.

Wiedzieć : 

Jeremy Scatena: +33 6 18 48 40 49

WSZECHŚWIAT TURFOWY

Univers Gazons oferuje szlaki padel "Wyprodukowano we Francji". Od ponad 10 lat ta rodzinna firma inwestuje we Francji i za granicą.

Firma zlokalizowana jest na południu Francji i zajmuje się montażem stoków narciarskich padel od ponad 10 lat we Francji i za granicą.

Strona WWW:

Mail:

EPS Padel

logo koncepcja eps

Francuska marka EPS Padel produkuje wszystkie swoje korty w swojej fabryce w La-Guerche-de-Bretagne. W celu promowania rozwoju Padel we Francji, ale także w innych krajach, EPS zaprojektowało i wymodelowało infrastrukturę niezbędną do swojej praktyki zgodnie z wymogami Międzynarodowej Federacji Padel i Francuska Federacja Tenisowa!

Więcej informacji o EPS Padel : https://www.eps-concept.com/padel/

Padelsąd

Padel Court, francuska firma zarządzana przez Bordelais Pascal Aucouturier, pragnie oddać do Państwa dyspozycji doskonałość w technice, know-how i estetykę zdobytą przez lata łącznego doświadczenia w tenisie, aby zbudować brak Padel z poszanowaniem środowiska, specyfikacje Francuskiej Federacji Tenisowej, Międzynarodowej Federacji Padel i aktualne normy europejskie.

Więcej informacji na temat Padelshort: https: //padelsąd.fr/

Padel na świecie

Padel Międzynarodowy to:

  • sekcja do produkcji, sprzedaży i instalacji padeljakości (nie robimy „tanio”, bo uważamy, że „tanio jest zawsze za drogie”…)
  • sekcja promocji sportu, z wystawowymi i pełnymi pasji graczami, takimi jak my wszyscy padel.
  • dział sprzedający sprzęt we współpracy z naszymi partnerami.

Krótko mówiąc, co zrobić z twoim projektem, sukces ...

Więcej informacji na temat Padel Międzynarodowy: https: // www.padelmiędzynarodowytrading.com/

Technopadel

Technopadel oferuje utwory padel dla wszystkich typów odbiorców publicznych, zawodowych, amatorów lub dzieci. Marka oferuje 2 rodzaje tras: Excelsior i Panoramic, które spełniają wymagania wszystkich klientów. Wszystkie zawierają nowoczesny i ekskluzywny system przeciwwłamaniowy oraz modułowy system ram.

Więcej informacji na temat Technopadel : https: //technopadel.com /

VW Sports Padel

VW Sports to MŚP założone w Ile de France od ponad 90 lat, specjalizujące się w wyposażeniu kortów tenisowych i teraz padel. Marka oferuje dwa rodzaje konstrukcji, z trzema możliwymi rodzajami pokrycia. Firma doceniona za jakość swojej pracy w świecie tenisa i już doceniona za swoje osiągnięcia padel !

Więcej informacji na temat VW Sports Padel : https://www.vwsports.fr/le-padel/

Xtreme Padel

Xtreme Padel jest producentem padel. Uznany w Hiszpanii od wielu lat partner konstruktora padel du World Padel Tour podczas etapu w Madrycie, Xtrem Padel to wyjątkowy partner dla liderów projektów.

Więcej informacji o Xtreme Padel : https://www.x-tremegroup.com/es/pistas-deportivas/padel

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !