O tym za pośrednictwem postu na Instagramie dowiedział się World Padel Tour ogłosiła decyzję o odwołaniu zawodów Tau Ceramica Open 500 w Santander, które zaplanowano na 16–22 października.

Jako powód podano problem logistyczny. W tej chwili nie wiemy nic więcej, ale jesteśmy wyraźnie rozczarowani, widząc, że w tym roku Santander nie będzie uprawniony do swojego turnieju padel. Mieszkańcy miasta, którzy w zeszłym roku byli zachwyceni ostatnim turniejem pary Di Nenno/Navarro zakończonym tytułem, będą oczywiście bardzo rozczarowani.

A jeśli obwód zapewni, że fani, którzy już kupili bilety, otrzymają zwrot pieniędzy, faktem pozostaje, że wielu z nich wyraziło już swoje niezadowolenie na portalach społecznościowych. Rzeczywiście, niektórzy ponieśli już wydatki na transport, mieszkanie itp.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !