Czy byliśmy świadkami ostatniego meczu Juana Lebrona i Ale Galana podczas tego szeroko nagłośnionego odcinka, który wstrząsnął Katarem? Premier Padel Major na początek sezonu 2024 z trio Yanguas / Garrido / Mieres ?

Od początku wieczoru w sieciach społecznościowych zawrzało, ogłaszając koniec ich współpracy. Jednak na tym etapie nic oficjalnego nie zostało potwierdzone, a zweryfikowanie tej informacji jest szczególnie trudne.

Świat padel nie ucieka od plotek, które równie szybko znikają, jak pojawiają się. Czasami ludzie bawią się rozpowszechnianiem fałszywych wiadomości. Dlatego należy uzbroić się w cierpliwość.

Rzeczywiście zainteresowane podmioty z pewnością były świadkami rozpowszechniania tej wiadomości w prasie i sieciach społecznościowych.

Możliwe są dwa scenariusze: albo jest to informacja dokładna, albo – jak wynika z licznych komunikatów przekazywanych na portalach społecznościowych – oficjalny komunikat może zostać ogłoszony w piątek rano. Albo jest to informacja fałszywa, a ten odcinek szybko zostanie zapomniany. Pogłoski o rozstaniu obu graczy stały się powszechne.

Wcześniej pytaliśmy Galana i Lebrona o ich związek i możliwe oddzielenie od 2023 r.

Czasami efekt ogłoszenia i chęć wywołania entuzjazmu mają pierwszeństwo przed prawdziwością informacji. Jedno jest pewne: ani Galan, ani Lebron nie potwierdzili jeszcze tej wiadomości.

Kolejnym elementem, który należy wziąć pod uwagę, jest to Galan i Lebron rozpoczęli sezon od wielkiego zwycięstwa w Arabii Saudyjskiej, wygrywając Riyad P1 2024, pokonując w finale Coello / Tapię. Dlatego też, mimo że zachowanie partnera Galana było mocno krytykowane, czy rzeczywiście przypieczętowało to ich separację? Nic nie jest mniej pewne. Krążą inne plotki, w tym o możliwym związku Galana i Chingotto, co może oznaczać przyszłą separację z Momo Gonzalezem.

Już niedługo widzimy się na nowym odcinku przygód Galana/Lebrona.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.