Czy opinia publiczna, media i zawodnicy nie robią zbyt wiele w stosunku do Juana Lebrona i jego czasami (też?) granicznego zachowania? Opinie nie są aż tak jednoznaczne, a niektórzy znajdują usprawiedliwienie dla Juana Lebrona.

Mieszkaniec Montpellier, Pierre Fournier, wielki fan toru zawodowego i oczywiście czytelnik Padel Magazine, wyraża swoją opinię sprzeczną z tym, co można przeczytać i napisać:

„Czy to naprawdę kontrowersje, gdy Lebrón wymachuje swoją koszulką po pełnej napięcia zmianie w Meksyku?

Był gwizdany przez trzy mecze.

Od czasu wydarzeń w Katarze Major nie ustają krytyki pod adresem Lebrona.

Jako kibic mam wrażenie, że relacje na boisku pomiędzy Lebrónem i Galánem są raczej chłodne.

Myślę, że frustrację wywołuje także wymykanie się Galána na korzyść Fede Chingotto. Myślę, że żałuje tego, co wydarzyło się w Katarze.

Według mnie jest bardzo pracowity na torze, stara się nie hałasować, a od początku turnieju często go gwiżdżą...

Szkoda stracić taką parę na sezon... Stracił wszystko przez tę rozłąkę.

Galán jest o wiele lepszy od reszty (chyba z Tapią) i tam odgrywa rolę zemsty, podczas której wszystko się posypało, podczas gdy Lebrón/Galán dali świetny występ… Obaj Hiszpanie pokonali Yanguasa i Garrido niemal „z łatwością”. Od pierwszego gema mieli problemy z serwisem, cała gra serwisowa była skomplikowana, a Lebrón/Galán kontrolowali swoje strzały i taktycznie byli na szczycie.

Dla mnie to krwiożerczy człowiek, ma przerośnięte ego, gwizdano na niego, prowokowano go… Lebrón, nic dziwnego, ale myślę, że nie powinniśmy się obrażać za każdym razem, gdy „sportowiec tak reaguje; mają takie ego, że adrenalina towarzysząca zwycięstwu sprawia, że ​​czasami robią rzeczy niezrozumiałe…”

Czekamy na Wasze opinie.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.