Niektórzy powiedzą, że Juan Lebron jest po tym złym przegranym dniespodziewana porażka w XNUMX/XNUMX du Blockchain.com Miami Otwarte 2022… W każdym razie Andaluzyjczyk miał mocne słowa przeciwko opinii publicznej w poście na swoich portalach społecznościowych.

Brak szacunku ze strony przyjaciół rival

"Przede wszystkim chciałbym pogratulować Garrido i Campie świetnej gry.

Chcę, żebyście wiedzieli, że to, co się dzisiaj wydarzyło, jest czymś, co nie może się wydarzyć, jeśli chcemy, aby było to profesjonalne: brak szacunku ze strony przyjaciół rywala, do tego stopnia, że ​​nawet jego kolega z drużyny przeprosił mnie i mojego partnera. Kazano im wiwatować z szacunkiem, ale nadal robili to w ten sam sposób.

Nie wiem, jak daleko chcą z tym wszystkim zajść (WPT), ale jeśli nadal nas w ten sposób lekceważą i nie przestają, to znaczy, że nie chcą opiekować się własnymi graczami, którymi są od jakiegoś czasu."

WPT nie dba o graczy

„Nie będę milczeć i chcę potępić fakt, że to niefortunne, że gracz, który miał okazję zagrać w tym turnieju z dziką kartą, podszedł do Galana i mnie, nie szanując nas, a tego nie będę tolerował. Ponieważ jeśli WPT nie podejmie działań, będziemy musieli je podjąć i powtarzam, WPT nie dba o graczy tak, jak na to zasługują.

Przed rozegraniem mojego meczu powiedzieli mi, że będą grać pokaz na korcie centralnym przez 20 minut i zajęło im to 50 minut. Prawda jest taka, że ​​turniej pozostawia wiele do życzenia, bo tyle, ile jesteśmy w Miami, widzimy codziennie pijani ludzie na trybunach, muzyka gra ze strefy VIP jak gramy, musimy się przebrać w szatni, nawet nie wiem, czy można to w ogóle nazwać szatnią, nie ma miejsca do przebierania się, to „coś w rodzaju algeco” , to coś brutalnego, czego doświadczamy jako PROFESJONALNI gracze.

To prawda, mógłbym mówić dalej, ale jestem pewien, że tak będzie, bo nie widzimy rozwiązania.

Mimo to chciałem podziękować wszystkim osobom, które wspierały nas podczas meczu i zrozumiały, że to, co się dzieje, nie jest dobre dla padel, dziękuję z całego serca."

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !