LeDap realizuje swoją międzynarodową strategię rozwoju, tym razem atakując Bliski Wschód. Grupa kupiła firmę A Team Experience z siedzibą w Abu Dhabi.

Początkowo skoncentrowany na Europie, międzynarodowy plan rozwoju LeDap zaczyna nabierać kształtu w oczach opinii publicznej. Tworząc partnerstwo z A Team Experience, celem jest zatem przyspieszenie rozwoju padel w tym regionie świata. Pierwsze centrum otwarte w tym tygodniu na wyspie Yas w Abu Dhabi, a następnie w 2022 r. pojawi się kilka innych lokalizacji.

Według Pontusa Gustafssona, dyrektora generalnego Grupy LeDap: „Jest to ważny kamień milowy dla LeDap, ponieważ robimy teraz pierwszy krok w ekspansji międzynarodowej poza Europę, zgodnie z naszą misją, aby Padel dostępne dla wszystkich. Zainteresowanie sportem szybko rośnie na Bliskim Wschodzie, a dzięki A Team Experience znaleźliśmy odpowiedniego lokalnego partnera biznesowego, który będzie napędzał naszą ekspansję w regionie."

Jeśli mamy mówić o A Team Experience, to widzimy, że firma przyjęła ustrukturyzowane podejście do opracowywania Padel w Abu Dhabi skupiając się na tworzeniu unikalnych obiektów sportowych w kluczowych lokalizacjach. Ambicją jest tworzenie aktywnych miejsc spotkań, łączących sport, zdrowie i spotkania towarzyskie.

Aby zrekontekstualizować to wydarzenie, trzeba wiedzieć, że LeDap współpracował bezpośrednio z założycielem A Team Experience Frantsem Steynbergiem (CEO), a także Marcusem Ulanderem i Magnusem Olssonem (współzałożycielami). Pozostaną znaczącymi udziałowcami i nadal będą zarządzać codzienną działalnością lokalnie. A założyciel A Team Experience, Frants Steynberg, jest zachwycony LeDap: „Mamy jasną wizję tego, jak chcemy się rozwijać Padel w Abu Zabi i regionie. Współpracując z LeDap, mamy dostęp do ich sprawdzonej wiedzy, koncepcji i infrastruktury, dzięki czemu możemy rozwijać się jeszcze szybciej.".

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.

Tagi