Jak reklamowano w poprzedni artykuł, LeDap zamierza umieścić małe naczynia w dużych i zmienić wymiar padel.

90 ośrodków ... i ponad 600 kortów

Poza jego celem, którym jest oczywiście rozwój padel w sposób strukturalny i efektywny, LeDap widzi wielkie rzeczy na przyszłość. Dzięki przejęciu ponad 90 ośrodków padel  wysłane pomiędzy Austria, Estonia, Polska i Skandynawia (Szwecja, Dania, Finlandia, Norwegia), liczba odnośnych terenów jest ważna, ponieważ jest ich łącznie nie mniej niż 600.

Ale to nie wszystko : do końca 2022 r. LeDap planuje posiadać ponad 200 ośrodków i prowadzić ponad 1 sądów. Kolosalna ambicja z kolosalnymi środkami, ponieważ LeDap może polegać fundusz inwestycyjny Tryton nazwany „Dolnym V” (skapitalizowana na ponad 5 mld euro), która nie zawaha się włożyć rękę do kieszeni, by promować i przyspieszać emancypację LeDap i rozwój padel w Europie, a następnie na całym świecie.

Cel: nowe pokolenia

Grupa zamierza znacznie zainwestować, aby zapewnić dzieciom i młodszemu pokoleniu możliwość uprawiania tego sportu i podniesienia poziomu aktywności fizycznej poprzez zabawę i zabawę. Kluby Grupy LeDap będą dążyć do nawiązania ścisłej współpracy z lokalnymi związkami sportowymi padel w społecznościach, w których są aktywni.

Pontus Gustafsson, Prezydent de Jesteśmy Padel i mianowany CEO grupy LeDap ponadto podkreślił to: „Podoba nam się padel i jesteśmy zachwyceni partnerstwem z Tritonem. Pracowaliśmy ramię w ramię, aby stworzyć LeDap i widzimy świetna okazja do rozwoju sportu w przyszłości, a także rozszerzać i promować stowarzyszenia padel dla dzieci i młodych graczy”.

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.