następujący ogłoszenie inwestycji Funduszu V z Tryton, o kapitalizacji ponad 5 miliardów euro, grupa LeDap specjalizująca się w padel został oficjalnie utworzony.

Tryton, co to jest?

Założona w 1997 roku firma Triton sponsorowała ponad dziesięć funduszy w sektorach technologii przemysłowej, usług, konsumentów i opieki zdrowotnej, które wspierają rozwój średnich firm z siedzibą w Europie. Triton ma obecnie w swoim portfolio 50 firm, których łączny obrót wynosi około 18,1 miliarda euro i zatrudnia około 104 500 pracowników.

Ambicją Triton jest przyczynianie się do tworzenia firm w oparciu o zrównoważony i trwały wzrost w czasie.

logo ledap triton padel

LeDap jako grot

Utworzona w 2021 roku firma LeDap jest międzynarodową grupą padel obecnie obecny w Szwecji, Norwegii, Finlandii, Danii, Polsce, Estonii i Austrii. Prowadzi ponad 90 ośrodków z ponad 600 sądami padel w całości. Wśród głównych struktur wyróżniamy w szczególności: Jesteśmy Padel (Szwecja), Po prostu Padel (Norwegia), Padel Klub Finlandia, Padel Tampere, ProPadel (Finlandia), Padel Strefa (Austria) i wiele innych.

Do końca 2022 r. LeDap zamierza być obecny w ponad 200 lokalizacjach i prowadzić ponad 1 sądów padel. W procesie tworzenia tej struktury Tritonowi doradzał Urban Johansson (właściciel szwedzkiej firmy). Padel Otwórz) i Hernan Auguste (były gracz padel zawodowy i były dyrektor międzynarodowy World Padel Tour). Obaj zgodzili się w przyszłości pełnić ważne role w „biznesie”.

Grupa będzie wspierać rozbudowę padel poprzez zapewnienie infrastruktury i znaczne inwestycje, aby zapewnić dzieciom i młodszemu pokoleniu możliwość uprawiania tego sportu i zwiększenia poziomu aktywności fizycznej poprzez radosne i zabawne doświadczenie.

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.