Dzien z runda XNUMX pierwszego Open, który odbędzie się na szwedzkiej ziemi, dał nam kilka świetnych meczów, w których wielcy pretendenci do tytułu pokonali rywali.

Produktywny poranek dla Argentyńczyków

O 10:30 w dwóch meczach faworyci spotkali się w ćwierćfinale. Pierwszy mecz na korcie centralnym przeciwstawił się Fede quiles (63 XNUMX) / Miguel Oliveira (9) do młodej pary Afonso Fazendeiro (76 XNUMX) / Pedro Araujo (83). Quiles i Oliveira podzielili się swoimi doświadczeniami, aby wygrać w prostych setach 6-1 / 6-2.

Quiles APT Szwecja 2021

Jednocześnie na korcie numer 1, Mariano Lasaigues (43 XNUMX) / Enrique cataldo (328) grał przeciwko Maximiliano Cejas (12 XNUMX) / Maksymiliana Sancheza (10). Wynik końcowy 3-6 / 6-7 na korzyść Brwi et Sancheza.

Maxi i Franco w ćwierćfinale

W ekscytującym meczu, w którym Matias Del Moral (19) i Santiago frugoni (19) postawił Dal Bianco / Arce w trudnej sytuacji, mecz wrócił do Przyszli mistrzowie 1000 Kungsbacka. Pierwszy set, który był korzystny dla Del Moral/Frugoni 6-1. Matias i Santiago weszli do meczu z wielką zazdrością i zdołali zdestabilizować Maxiego i Franco.

W drugim secie zwycięzcy poprzedniego turnieju skupili się i byli bardziej precyzyjni w decydujących punktach. Podczas planu Maxi i Franco mają grali bliżej siatki i zmuszali przeciwników do popełniania błędów. W trzecim secie Del Moral i Frugoni nie potrafili powstrzymać rodaków i przegrali mecz. Wynik końcowy 6-1/4-6/2-6.

Szalone mecze!

Dwa spotkania, które otworzyły ten dzień, były dość proste spektakularny. Pasjonat o padel byli zachwyceni poziomem wyświetlanym przez graczy.

Pierwszy mecz przeciwstawił się numerowi 1 na torze Federico Chiostri i Argentyńczyk Yain Melgratti (13) na hiszpański Guillermo Lahoz (33) i portugalski Diogo Schaefer (29). Od początku meczu każda para próbowała wygrać, ale nikt się nie poddał. Pierwszy set powędrował do Argentyńczyków, którzy wygrali go w tie-breaku. Wtedy para hiszpańsko-portugalska pokazała się z najlepszej strony padel i wymusili nowy tie break, który tym razem wygrali.

Trzeci set był recitalem dla Diogo i Guillermo, zdobywając kluczowe punkty i pozostawiając Yainowi i Fede bez szans na wygranie meczu. Wynik końcowy 6-7 / 7-6 / 6-4. Iberyjczycy wyeliminowali jedną z ulubionych par!

Druga gra, która nas oczarowała w Hej PadelCentrum była ta między braćmi Deus a argentyńską parą Almada (24 XNUMX) / bejarano (15). Pierwszy set powędrował do Portugalczyka, który wydawał się nieco bardziej komfortowy na boisku i pokonał Matiasa i Gastona 6:4.

W drugim secie poziom obu par wzrósł i dały nam jedne z najlepszych punktów tego początku sezonu. Kungsbacka Otwórz I. Almada/Bejarano zdołali przełamać i przejąć seta 6-4. W trzecim i ostatnim secie mecz zamienił się w walkę pomiędzy atak i obrona, aż do tie-breaku, który określi zwycięzcę meczu. Wynik 6-7 na korzyść Argentyńczyków. Wynik końcowy 4-6/6-4/6-7.

Po zakończeniu obu meczów w tym samym czasie odbyły się jeszcze dwa mecze. Na korcie głównym starły się dwie pary brazylijskie. Najlepsza para obwodu obecna w turnieju miał skomplikowaną grę, która wymagała ostatecznego tie-breaka, aby zdecydować.

Flores APT Szwecja

Pierwszego seta bez problemu wygrało Stefano Flores et Julio Julianoti 6-1. W drugim zestawie para Lucas da Cunha et Pedro Flores wpakował faworytkę turnieju w tarapaty i z kolei zaoferował 6-1. W trzecim secie mieliśmy świetne show, które w ostatnich chwilach przechyliło się na korzyść Julianotiego i Floresa. Ostateczny wynik 6-1/1-6/7-6.

W meczu rozegranym na korcie 1 para Matias Popowicz (22 XNUMX) / Luciano Solivereza (13) został pokonany przez parę Paragwaju jose benitez et Santiago Castaneyra. Mecz rozstrzygnięto w setach prostych, 5-7/3-6.

W ostatnim meczu XNUMX/XNUMX finału APT Padel Tour Kungsbacka Open I, Argentyny Pablo barrera (7) i Nicolas egea (7) zmierzył się z Hiszpanem Marca Bernilsa (26) i portugalski Ricardo Martins (40). Mecz rozstrzygnięto w prostych setach 7-5/6-2. Pierwszy set był bardziej kontrowersyjny niż drugi, od początku meczu obie pary próbowały zdobądź jak najwięcej piłek z boiska, a w tej grze najdokładniejsi byli Argentyńczycy!