Wielki cios dla Wilsona! Amerykańska marka sponsorująca legendę padel Oficjalne bale zapewni Fernando Belasteguin Tournois Premier Padel.

Wilson opracował dwie piłki o różnych właściwościach, aby dostosować się do różnych warunków gry: „Premier Padel Prędkość” jest przeznaczona do wolniejszych warunków gry, a piłka „ Premier Padel », dla szybszego terenu. FIP, Premier Padel i Wilson określą, która piłka będzie używana w poszczególnych zawodach. Firma z Chicago staje się jedyną marką upoważnioną do opracowywania, promowania i sprzedaży oficjalnej piłki turniejowej Premier Padel, na całym świecie.

Eno Polo, dyrektor generalny Premier Padel, był zachwycony tą wiadomością, stwierdzając w szczególności: „ Ta długoterminowa współpraca opiera się na naszych wspólnych wartościach: wysokiej wydajności, innowacyjności i rozwoju padel na całym świecie. Cieszymy się, że gracze byli częścią oficjalnego zespołu projektującego piłki, ponieważ umieszczamy ich w sercu naszego projektu. To partnerstwo wspiera naszą ambicję przeniesienia sportu na wyższy poziom poprzez dalsze budowanie międzynarodowego środowiska zawodowego skupionego na sportowcach. »

Ze swojej strony Jason Collins, globalny dyrektor handlowy Wilson Racket Sports, dodał: „ Zapraszamy do współpracy Premier Padel oraz dostarczanie wysokiej jakości produktów na jedne z najbardziej ekscytujących mistrzostw w światowym sporcie. Wilson ma długą historię pracy na rzecz pomocy ludziom padel zyskać rozgłos i wprowadzić ten sport do nowych regionów. To partnerstwo jeszcze bardziej wzmacnia nasze zaangażowanie i wizję. "

Obie piłki zostały przetestowane przez zawodników z m.in padel profesjonaliści, w tym Fernando Belasteguín, 16-krotny numer 1 na świecie, który wyjaśnia: „ Jestem bardzo zadowolony z wyniku końcowego obu piłek. Ich działanie jest doskonałe i przez długi czas. Jako bonus, jestem pewien, że możliwość zmiany piłek w zależności od boiska pozwoli nam poprawić nasz poziom gry i zapewnić lepsze widowisko kibicom na całym świecie. "

Piłki Premier Padel Prędkość i Premier Padel będzie dostępny od 1er Maj w hurtowniach i nie tylko Wilson.com.

Do tej pory potwierdzone turnieje, w których używano piłek Wilsona, to: Greenweez Paris Major, BNL Italy Major, Riyadh P1, Argentina P1, Andalusia P1, Comunidad de Madrid P1, Milan P1, NEWGIZA P1, Andalusia P2, Dusseldorf P2 oraz finały Premier Padel Wycieczka do Barcelony.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !

Tagi