W Półwysep Padel Czarna porzeczka, jeden z najpiękniejszych klubów na świecie potoki czarnej porzeczki, przynosimy dobre siostry do ziemia padel !

W tym słynnym klubie tenisowym nie brakuje humoru padel który oświetla nasz sport przez wiele lat.

Trzeba powiedzieć, że „Lepiej śmiej się na żółto i przygotuj się na przyszłość„Wyjaśnia kierownik padel klubu.

Sandra z dumą reprezentuje ten klub: „Pomimo kryzysu zdrowotnego padel rozwija się na Prequ'île, jesteśmy na bardzo dobrej fali. Potrzebujemy tylko COVID-19, aby zostawić nas w spokoju ”.

Z 3 polami padel oświetlony i 4 korty tenisowe, klub reprezentuje około 130 członków, w tym XNUMX dorosłych padel tylko.

Klub Cassis to także szkoła. Klub był jednym z pierwszych w regionie, który zajął się nauczaniem. Jacky Barnault, jeden z wielkich dżentelmenów padel Francuski ma z tym wiele wspólnego i przekazał pochodnię Sandrze, nawet jeśli pozostaje jednym z płuc klubu.

Oto struktura klubu, nawet jeśli od tego czasu klub dobrze się rozwinął ... ze szczególnym uwzględnieniem trzeciego pola.

Sandra jest świetnym specjalistą w dziedzinie padel Francuzka, bo pamiętajmy, że zarządzała klubem Jean-Marca Dalaina padel TCM (Klub Tenisowy Marsylii). Wielka przygoda, która trwa dla Sandry w Cassis.

W klubie panuje bardzo ciepła atmosfera. „Witryna nadaje się do perfekcji z wieloma aperitifami padel lub wydarzenia związane z karnawałem lub galette des rois… ”

W zakresie rozwoju Sandra Dalain oferuje:

  • kwartalne kursy dla dorosłych
  • kwartalne staże dla szkoły padel
  • indywidualne lub zbiorowe sesje doskonalenia.

Potrzebujesz informacji:

  • Sandra - 06.20.63.21.40
  • Klub znajduje się na półwyspie Cassis, w dzielnicy Port-Miou 13260 Cassis.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.