Au padel, nie tylko rakieta i buty są ważne. Wiele małych dodatkowych rzeczy pozwoli Ci to mieć lepsze wrażenia z gry... a przede wszystkim, aby Twój sprzęt służył znacznie dłużej!

Joffreya Gilanta Ducha Padel Sklep udostępnia nam pięć niezbędnych akcesoriów do padel !

Ochrona głowy rakiety

Jest to prawdopodobnie najbardziej znane akcesorium i najbardziej istotne padel. Na ramie rakiety umieszczona jest osłona główki rakiety łopata i pomaga ograniczyć skutki. Dzięki takiej ochronie lakier Twojego łopata jest chroniony i masz mniejsze szanse na szybkie jego złamanie.

Ogólnie rzecz biorąc, ochraniacz główki rakiety kosztuje ok 3 w cenie 10 € i ma dobrą żywotność... krótko mówiąc, po co się bez niego obejść?

Amortyzatory

I nie, nie dotyczy to tylko tenisa niezbędne są antywibratory. Chociaż rzadziej w padelsą one jednak niezbędne, zwłaszcza dla graczy, którzy często cierpią na tę przypadłość łokieć tenisisty gdzie zapalenie ścięgien w nadgarstkach. Antywibratory umieszczone są w otworach rakiety i minimalizują drgania powstałe na skutek uderzenia piłki lub kontaktu z kratką/oknem.

W przypadku pudełka czterech antywibratorów trzeba policzyć około 15€. A dla tych, którzy są najbardziej zakłopotani, nie wahajcie się i zobaczcie opinia biegłego Stéphane’a Penso.

Chwyt Hesacore

Chwyt Hesacore ma wśród tenisistów inną nazwę. padel : plaster miodu. Ten dość specjalny uchwyt umieszcza się na rączce rakiety w miejscu chwytu i musi być przykryty nakładką, aby utrzymać go na miejscu. Chwyt Hesacore pozwala na lepsze trzymanie rakiety i redukuje wibracje spowodowane uderzeniami.

W przypadku tego typu chwytu trzeba liczyć od 15 do 20 €, a przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę rozmiar rączki rakiety, ponieważ jest kilka rozmiarów!

hesacore padel

Spray 4ON

Mniej znana przez graczy padel, Niemniej jednak spray 4ON jest niezbędnyzwłaszcza jeśli Twoja dłoń ma tendencję do szybkiego pocenia się. Spray ten, który można nakładać na rączkę rakiety lub bezpośrednio na dłoń, pomaga uniknąć śliskiej dłoni i zawsze zapewnia dobry chwyt, nie uszkadzając chwytu.

Podnosimy nieco ceny. Odwracamy się około 25 €, dla sprayu o dobrej żywotności.

Pudełko Pascal

Pudełko Pascala to pudełko, w którym musisz trzymać piłki, po wyjęciu ich z pudełka. Pozwala to średnio aby przedłużyć żywotność pocisków o dwa i w ten sposób zaoszczędź na zakupie wielu pudełek z piłkami.

Pudełko Pascala kosztuje około pięćdziesiąt euro ale szybko się zwróci!

Pudełko Pascala

Jeśli chcesz uzyskać więcej porad i wskazówek dotyczących prezentowanych produktów, znajdziesz je tutaj:

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.