Adrien i Julien Maigret wygrywają nowy P1000. W klubie Padel Open Lille Immo, PADEL ATTITUDE, bracia Maigret byli tuż ponad wszystkimi graczami w tym turnieju, nie tracąc przy tym żadnego zestawu.

Szalony półfinał przeciwko parze Tison / Apple tree

Przed rozmową o tym finale jesteśmy zmuszeni wracać do klasyki w półfinale między Tison / Pommier a Maigret.

Ze względu na ich odpowiednie rankingi dwie paryskie pary wciąż znajdują się w tej samej części tabeli. "To oczywiście żal, ponieważ oprócz gry z nimi w naszym klubie Bois d'Arcy lub Mantes la Jolie, to para, w którą regularnie gramy w turniejach. Chcielibyśmy mieć możliwość dotarcia do finału bez przechodzenia przez pole Maigret przed finałami. możliwy ? ”Mówi para Tison / Apple.

Najwyraźniej tabele szanują ziarno przedstawione w tabeli i niestety dla pary Tison / Apple, unikając ich na razie.

W tym półfinale Tison / Pommier będzie miał nawet ustaloną piłkę w rundzie 1ere. Na próżno. Adrien i Julien wygrywają pierwszy zestaw 7 / 6. W drugim zestawie te dwie pary prowadzą prawdziwą wojnę. Ale znowu, w dogrywce drugiego seta, to bracia Maigret wykorzystują przewagę i ponownie wygrywają 7 / 6. Nie jest to nagradzane dla półfinalistów, którzy dlatego kłaniają się w zestawach 2 podczas remisów 2.

Maigret na chmurze

W finale, przeciwko Pierreowi Destombesowi i Thomasowi Dulionowi, pół niespodziance tego turnieju, Maigret będzie dobrym początkiem. Destombes / Dulion jest całkowicie przytłoczony mocą i ręką „braci”. Od początku pierwszego zestawu Pierre i Thomas zrobią sobie podwójną przerwę ... Niemożliwe, aby powrócili w tym pierwszym zestawie utraconym 6 / 1.

Drugi zestaw jest znacznie mocniejszy dzięki oszałamiającym strzałom Pierre'a Destombesa, gdy Thomas Dulion wraca do meczu. Poziom jest zrównoważony, ale tutaj również czujemy, że bracia trzymają w torbie. Na 5 / 4 Julien i Adrien mają 4 razy możliwość zakończenia tego meczu. Ale Nordycy trzymają się jak małe diabły. W 5 wszędzie Pierre Destombes lepiej opisuje sekwencję wydarzeń.

"Usługi Maigret są bardzo trudne do odrzucenia. Wywierają presję na nasze gry serwisowe. „Wyjaśnia Pierre Destombes.

W tym finale rzadko się martwili. Pod koniec drugiego setu publiczność wydawała się być człowiekiem 5e na torze. Lokale były więc noszone przez społeczeństwo. Na 5 / 4 w drugim zestawie Dulion / Destombes zapisuje kilka piłek. Publiczność wariuje i zdecydowanie popiera parę Lille. Ale Julien i Adrien Maigret nie drżą i proponują grę 5 wszędzie idealną. "To proste, nie udało nam się wrócić z gry z bardzo szybkimi usługami i umieszczonymi na szybie. Niemożliwe jest, abyśmy wrócili i sprawili, że grają".

Kolejny problem postawiony przez zwycięzców konkursu: „To sposób na odbijanie piłki tam, gdzie najmniej się jej spodziewasz„Wyjaśnij finalistów.

Paryżanie wygrywają swój ostateczny wynik 6 / 1 7 / 5 zmierzą się z nową parą i mogliśmy ponownie zobaczyć na turniejach, parę Destombes / Dulion.

Adrien Maigret, wciąż on!

Adrien Maigret jest na swoim 5e P1000 sezonu z różnymi partnerami 3 ... To jedyny, który zaproponował tego rodzaju statystyki we Francji. Nie ma już szans ...

Chodź, chodźmy teraz na wielki tydzień w Lizbonie na Mistrzostwa Europy 2017 Padel.

Franck Binisti / Pauline Referred - Padel Magazyn

Renvoisé / Romanowski wygrywa LILLE IMMO Open

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.