Dzisiaj, World Padel Tour Mistrz Valladolid oferuje ekscytujący program dla widzów. Oprócz obecności Francuscy gracze Alix Collombon i Léa Godallier, wielu najlepszych rozstawionych trafia do głównego losowania. Oto kilka spotkań, których nie można przegapić:

  • Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory ostatnich zwycięzców Human Padel Otwórz, Franco Stupaczuk i Martín Di Nenno, zmierzą się z Javierem Garcíą Morą i Javierem Gonzálezem Barahona.
  • Zdobywcy drugiego miejsca turnieju w Tuluzie, Fede Chingotto i Paquito Navarro, również rozpoczną swój turniej od walki z Juanem Cruzem Belluati Lópezem i Francisco Javierem Lealem Perezem.
  • Czteromiejscowi Sanyo Gutierrez i Momo Gonzalez zmierzą się z Javierem Garrido Gómezem i Lucasem De Oliveira Campagnolo.
  • Alex Ruiz i Juan Tello, rozstawieni z numerem 7, zmierzą się z Álvaro Cepero Rodríguezem i Agustínem Gómezem Silingo.
  • Ale Galan, który wciąż nie ma swojego zwykłego partnera Juana Lebrona, połączy siły z Jonem Sanzem, jak w zeszłym tygodniu w Tuluzie. W rywalizacji zmierzą się z Agustínem Gutiérrezem i José Rico Dasim.

Te mecze zapowiadają się emocjonująco i zapewnią widzom wspaniałe występy najlepszych zawodników turnieju.

Tomasza Jaya

Po prawie 15 latach kołysania się w tenisie, stałem się absolutnym fanem jego kuzyna, padel. Od prawie roku gonię za małą żółtą piłeczkę kolejną rakietą, ale z taką samą pasją! Z siedzibą w Lyonie, zamierzam zapoznać Cię lepiej z padel w regionie i na poziomie krajowym.