Le World Padel Tour Valladolid Master zaoferował niesamowity mecz 2h40 pomiędzy Maxi Sánchezem i „Lucho” Caprą, który zabłysnął w porównaniu z najlepszym jak dotąd występem Álexa Arroyo i Gonzalo Rubio.

W pierwszym secie obie pary zaliczyły po jednym przełamaniu. Znaleźli się w tie-breaku, który obrócił się na korzyść Maxiego i Lucho, wygrywając seta 7:3 w tie-breaku.

W drugim secie Arroyo/Rubio udało się przełamać w dziewiątej partii i wygrać seta 6:4.

W trzecim secie kontynuowali swoją passę, prowadząc 5:3, a następnie serwowali. Jednak Capra/Sánchez zdołali zrobić sobie przerwę, aby doprowadzić ich do drugiego tie-breaka, który po raz kolejny obrócił się na ich korzyść, z końcowym wynikiem 7-5. Mecz zakończył się wynikiem 7:6, 4:6, 7:6 na korzyść Lucho i Maxiego.