Ruszyły zapisy do zawodów GS Trophy (Sports Management), zaplanowanych na 9, 10 i 11 maja 2024 r.!

Krajowe wydarzenie sportowe, które na nowo definiuje rywalizację i towarzyskość

Trofeum Sports Management Trophy, lepiej znane jako „GS Trophy”, z dumą ogłasza swoją trzecią edycję, zaplanowaną na 9, 10 i 11 maja 2024 r. o godz. Padel Squash du Mas w Perpignan. Wydarzenie, które szybko zyskało popularność w środowisku sportowym, powraca z jeszcze większą liczbą atrakcji, konkursów i chwil towarzyskich.

„GS Trophy” w skrócie:

Stworzony przez emblematyczne oprogramowanie Gestion Sports, to przede wszystkim świętowanie padel i squasha, które firma współpracując z wieloma klubami we Francji pragnie podkreślić, aby zgromadzić kluby, firmy i entuzjastów wokół kortów.

Flagowe wydarzenie: „GS Trophy” to wydarzenie, którego nie można przegapić dla fanów padel i squasha.

Daty i miejsce: 9, 10 i 11 maja 2024 r., Padel Squash du Mas, Perpignan.

Uczestnicy: kluby padel, gracze w squasha oraz firmy lokalne i krajowe.

Dlaczego „GS Trophy” jest wyjątkowe

Ekskluzywna konkurencja: tylko 16 klubów padel, 32 firmy i 64 miejsca na turniej squasha.

Wieczór TSUNAMI: uroczyste wydarzenie, którego nie można przegapić, z udziałem ponad 300 gości.

Prestiżowa oprawa: Padel Squash du Mas, jeden z najpiękniejszych klubów we Francji.

Święta państwowe: Doskonała okazja do zorganizowania wydarzenia sportowego podczas majowych świąt państwowych.

Wyjątkowa wycieczka klubowa

Wyjątkowa okazja, aby zgromadzić „najlepszych graczy” na wspólną wycieczkę po przyjaznej i przyjemnej rywalizacji. Każdy klub będzie reprezentowany przez 5 zawodników. Każdy mecz będzie się składał z 2 meczów (zespół 1 i zespół 2). W przypadku remisu super tie-break "smierci" tam będzie.

Zarządzanie sportem 2024 Club de Mas

Szansa dla przedsiębiorców

„GS Trophy” to także wyjątkowa platforma dla firm pragnących promować swoją markę i wzmacniać ducha zespołu. Dzięki zwiększonej widoczności i możliwościom sieciprzedsiębiorstwa uczestniczące korzystają z ekspozycji krajowej.

Ultra otwarty turniej squasha!

64 uczestników na wszystkich poziomach będzie mogło korzystać z 5 kortów do squasha w Mas, aby odkrywać, grać, wygrywać i cieszyć się dynamiką tego wydarzenia.

Cytaty organizatora

Loic Tap, założyciel Gestion Sports i współorganizator „GS Trophy”, deklaruje: „W tym roku GS Trophy to nie tylko święto sportu, ale także symbol ducha zespołowego i wspólnej pasji padel i squasha. Z radością witamy uczestników z całej Francji na tym wyjątkowym spotkaniu.”

Rejestracje i informacje

Kluby i firmy zainteresowane „GS Trophy” mogą zarejestrować się i znaleźć więcej informacji na stronie www.trofeegs.fr. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zachęcamy do wcześniejszej rejestracji, aby mieć pewność udziału.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !