Weterani wciąż tu są i nie są gotowi odejść ku uciesze publiczności. Plik World Padel Tour de San Fernando był świadkiem koronacji Willy'ego Lahoza i Fernando Belasteguina dla mężczyzn oraz Alejandry Salazar i Marty Marrero dla kobiet.

Pokaż jak rzadko.

Po kontuzji Pablo Limy, nowego kolegi z zespołu Bela na tegoroczny 2015, Willy Lahoz został przynajmniej w tym tygodniu partnerem globalnego numeru 1. Dali nam niezwykły program.

W obliczu nich była to para, która pokonała ten początek roku, Paquito Navarro i Matia Diaz… Ale nie mogła nic zrobić.

Bela i Lahoz sprawiamy, że błyskawice przemawiają przez ciosy znikąd. Jednak prowadzeni przerwą od startu pierwszego seta, zdołali się uwolnić, a następnie wystartować, wygrywając pierwszego seta 6/4.

Bela biegłaby za dwoje! Wziął 70% pocisków, robiąc rzeczy częściowo zapomniane przez publiczność. Lahoz, był ustawiony jak zegar, ale na swój sposób ...

Jak powiesz? Ten nietypowy gracz nie wydaje się poruszać za bardzo, ale trochę jak Gaby Reca, zawsze dobrze ułożona z ręką zdolną do zrobienia wszystkiego.

Drugi zestaw jest piękny. Przegrana 6/3, Paquito i Matias nie mogli nic zrobić, ponieważ przeciwnie, para była budząca grozę i mieliśmy Belę wspaniałych dni, skończyliśmy jednak na kolanach i rozumiemy to!

Czy będzie w stanie osiągnąć ten techniczny i fizyczny wyczyn co dwa tygodnie? Tak długo, jak Pablo Lima odzyskuje siły, Bela osiągnie 300%, aby mieć nadzieję, że dojdzie jak najdalej.

Salazar i Marrero: do biznesu

Od rozstania z Icią Montes, Alexjandra Salazar grała dobrze, ale nie na tyle, aby wejść na sam szczyt. Marta Marrero, która jest większym i na pewno silniejszym zawodnikiem, ma inną grę niż Iciar.

Ale możemy powiedzieć, że sezon Alej i Marty definitywnie rozpoczyna się dzięki temu bardzo pięknemu zwycięstwu bliźniaczkom Alayeto, które ufają finałom od kilku miesięcy.

Trzeba powiedzieć, że bliźniaczki rozpoczęły mecz do tyłu, prowadząc szybko 5/0. Właśnie wtedy, korzystając z dekoncentracji świata nr 2, siostry wróciły do ​​5/4. Ale za późno para Salazar / Marrero ostatecznie wygrała seta (6/4)

Drugi zestaw jest zupełnie inny. Tym razem gry są bardzo wymagające, a poziom gry wysoki. Ale i tam światowe liczby pokazują niezdarność, podczas gdy Ale i Marta zaostrzają grę, aby wygrać remis w drugim secie.

Kolejne zawody World Padel Tour odbędzie się w Palmie ...

Franck Binisti - Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.