Les vétérans sont encore là et ne sont pas prêts de partir pour le plus grand plaisir du public. Le World Padel Tour de San Fernando a vu le sacre de Willy Lahoz et Fernando Belasteguin chez les hommes et de Alejandra Salazar et de Marta Marrero chez les femmes.

Pokaż jak rzadko.

Po kontuzji Pablo Limy, nowego kolegi z zespołu Bela na tegoroczny 2015, Willy Lahoz został przynajmniej w tym tygodniu partnerem globalnego numeru 1. Dali nam niezwykły program.

Przed nimi była para, która pokonała ten początek roku, Paquito Navarro i Matia Diaz ... Ale nie mogła nic zrobić.

Bela i Lahoz sprawili, że błyskawica przemówiła znikąd. Kierowani przerwą od początku pierwszego zestawu, udało im się złamać, a następnie wystartować, aby wygrać pierwszy zestaw 6 / 4.

Bela biegłaby za dwoje! Wziął 70% pocisków, robiąc rzeczy, o których czas częściowo zapomniał publicznie. Lahoz, był ustawiony jak zegar, ale na swój sposób ...

W jaki sposób powiesz? Ten nietypowy gracz nie wydaje się dużo poruszać, ale trochę jak Gaby Reca, zawsze dobrze ułożona z ręką zdolną do zrobienia wszystkiego.

Drugi zestaw jest piękny. Przegrani 6 / 3, Paquito i Matias nie mogli nic zrobić, ponieważ z przodu para była budząca grozę i mieliśmy Belę wielkich dni, skończyliśmy jednak na kolanach i rozumiemy!

Czy będzie w stanie osiągnąć ten techniczny i fizyczny wyczyn co dwa tygodnie? Tak długo, jak Pablo Lima odzyskuje siły, Bela osiągnie 300%, aby mieć nadzieję, że dojdzie jak najdalej.

Salazar i Marrero: do biznesu

Od czasu rozstania z Icią Montes Alexjandra Salazar grał dobrze, ale nie dość, aby awansować. Marta Marrero, która jest większym i na pewno silniejszym graczem, ma inną grę niż Iciar.

Ale możemy powiedzieć, że sezon Alej i Marty zostaje definitywnie rozpoczęty dzięki temu bardzo pięknemu zwycięstwu bliźniaczkom Alayeto, które ufają wszystkim finałom od kilku miesięcy.

Trzeba powiedzieć, że bliźniaczki rozpoczęły grę do góry nogami, szybko prowadząc 5 / 0. Właśnie wtedy, korzystając z dekoncentracji globalnych liczb 2, siostry wróciły do ​​5 / 4. Ale za późno para Salazar / Marrero ostatecznie wygrywa zestaw (6 / 4)

Drugi zestaw jest zupełnie inny. Tym razem gry są bardzo wymagające, a poziom gry wysoki. Ale i tutaj liczby na świecie pokazują niezdarność, podczas gdy Ale i Marta zaostrzają grę, aby wygrać remis w drugim secie.

La prochaine compétition du World Padel Tour aura lieu à Palma…

Franck Binisti - Padel Magazyn

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.