Ledwo skończył sezon 2015, wielu to zawodnicy World Padel Tour zgłosić zmianę partnera na następny sezon, możliwość Padel Magazyn do przesłania informacji o przedsezonie, a także krótkiej analizy wyników głównych graczy.

Zbliżenie na ruchy wpływające na główne pary najlepszych mężczyzn 40, potwierdzone na 15 / 01 / 2016.

Belasteguin i reszta wszechświata // Bela wszechświat

W pierwszym sezonie duet Belasteguin / Lima wygrał zawody 11 15 na torze profesjonalnym, mówiąc, że nie jest potrzebny okres aklimatyzacji.

Kolejny dowód jego ogromnej zdolności do adaptacji, Bela triumfował na turniejach 2 w towarzystwie G. Lahoza, zastępcy Limy, ranny od pierwszego spotkania na torze.

Pomimo pełnego sezonu, który umożliwił mu dostęp do niekwestionowanego statusu liczby 2, 2015-2016 był sezonem najbardziej skomplikowanym dla Limy, rannych razy 3: łono w listopadzie 2014, kontuzja barku w marcu 2015 i złamanie kości łódkowatej w styczniu 2016.

Wyścig na przednich słupkach i nowe pary najlepszych 10:

Mistrz Bela nie daje żadnych oznak słabości związanej z Limą, jednym z najlepszych leworęcznych na świecie ... para, którą pokonał 2016, jest wyraźnie zidentyfikowana.

Oto główne ruchy wpływające najlepsi mężczyźni 10 WPT:

Skojarzenie nieuniknionego F. „Paquito” Navarro (1989) i C. „Sanyo” Gutierrez (1984) wydaje się być najlepszą formułą opracowaną w celu przeciwdziałania dominacji Bela Lima, punkty 7000 wyprzedzają gracza 3 na końcu sezonu pod koniec sezonu.

Jeśli pod względem technicznym i taktycznym Navarro Gutierrez nie zgłosi luki, miej nadzieję, że napotkają przeszkody psychiczne i emocjonalne, które pojawią się na dużych spotkaniach.

Biorąc pod uwagę ich indywidualne wyniki, Paquito Navarro (zwycięstwo 1, finały 5, półfinały 7, rozgrywający 1) i Sanyo Gutierrez (zwycięstwo 1, finały 4 i półfinały 7, wydaje się, że jedyne, które są w stanie: zdenerwował globalną hierarchię w 1. Cele są wyraźnie ogłoszone!

inny nieunikniona postać obwodu, „siwienie” pana Lampertiego będzie związane z J. Mieres, który powraca po prawej stronie pola, po ewoluowaniu z JM Diazem, a następnie „Sanyo” Guttierez w 2015.

Jeśli Juani i Sanyo zakończą swój sezon jako bohater, wygraj w setach 3 przeciwko Belie / Limie w fazie grupowej na 2015 Masters w Madrycie, wszystko musi być zrobione dla Juani i Miguela, którzy obaj pozostają w pół-serdecznym sezonie 2015 : Lamperti zaliczył nieregularny sezon 2015, nie osiągając finału pod koniec sezonu (półfinały 3, kwartał 9), a Mieres wygrał swój jedyny turniej w Madrycie o finały 3 rozgrywane u boku konkurentów na pozycję numer 1.

Maxi Sanchez, niedawny zwycięzca swojego mistrza WPT 3e i „wojownik” Matias Diaz obiecują również zaciętą walkę i pojawią się na górze plakatu. Przez cały sezon 2015 oba finały 11. Regularność i agresja tych dwóch graczy sprawią, że wielokrotnie będą pocierać ostatni kwadrat.

Dla miłośników szampana padle wyrafinowania i przysmaki zaoferują C. Gutierrez i JM Diaz. Ten ostatni, niedawny zwycięzca Masters 2015, szybko znajdzie swoje oceny obok C. Gutierreza, aby nie musieć zmieniać pary podczas sezonu, jak miało to miejsce w przypadku 2015. Należy pamiętać, że C. Guttierez (obecny numer 13 wpt) również musiał zmienić partnerów w trakcie sezonu, dostosowując się do Grabiela, a następnie Silingo. Uwaga na te dwie wartości obwodu, wcielenia padla pokazują i dopracowane, które oprócz JM Diaza i jego sukcesu u mistrza nie odniosły wielkiego sukcesu w sezonie regularnym.

„Bestia” Silingo i „Tito” Germani również spróbują wygrać w topowym 10, dzięki swojej fizycznej grze i doświadczeniu Germani zgromadzonym w tym małym kręgu. Wyniki uboczne, w 2015 A. Germani związany z panem Lampertim doszedł do finału tylko odzysku 1, raczej rozczarowujący wynik w rankingu numer 9. Pod koniec sezonu jego nowy towarzysz A. Silingo był w optymalnym stanie i wprowadził do swojej gry różnorodne ciosy, których do tej pory mu brakowało (amortyzowane i krótkie piłki).

W okolicy 15-20th miejsce :

Ich nazwa koniecznie coś ci powie i będą obecni na końcowych stołach 2016:

Nawet jeśli nie zajmuje (wciąż) szczytu stołu i nie jest parą 100% bezprecedensową, jednym z głównych bohaterów sezonu 2015 jest rzeczywiście R. Moyano: Trudno zapomnieć o klasycznym 2015, w którym wygrywał 2 Challengers (z G. Diazem), rywalizował w finale mistrza 2015 (z Grabielem) i grał nie mniej niż ćwierćfinały 10 przez cały sezon.

Powiązany z panem Grabielem R. Moyano z pewnością zaskoczy więcej niż parę obecnych topowych 10.

Reca na razie nie poinformował o swojej sytuacji, pamiętaj, że normalnie powinna ewoluować wraz z młodą nadzieją E. Estrella, zmarła przypadkowo w styczniu 2016.

„Mityczny” S. Nerone będzie związany z F. Quilesem, drugim objawieniem sezonu 2015, któremu stopniowo udało się zintegrować końcowe tabele turniejów WPT (półfinał 1, ćwierćfinał 4, ósmy 8 rozgrywany w tym sezonie). Ta para z pewnością zaoferuje fizyczny, wybuchowy i spektakularny padel.

Poggi (półfinał 1 w Challenger i 10 ósmy w finale) ewoluuje obok J.Muñoza (ćwierćfinały 5 i 9 ósmy). Będą starali się utrzymać swoje pozycje, ale wielu to młodzi ludzie, którzy wskazują koniec swojej rakiety.

Związek między G. Diazem (2 tytułami Challenger 1 quarter i 10 ósmy finał) a L. Caprą, urodzoną w najmłodszym finale 1993 turnieju wpt, będzie ewoluować nietypowa para, złożona z młodego i doświadczonego gracza doświadczony.

Chociaż nie jest to nowa para, witamy powrót pana Mariny i A. Ruiza, którzy spróbują potwierdzić obiecujący początek sezonu 2015 (półfinałowy pretendent, zwycięstwo przeciwko Mieres JM Diaz w turnieju) co było skomplikowane z powodu kontuzji dwóch utalentowanych graczy urodzonych odpowiednio w 1993 i 1994.

Hiszpańska wiosła nie pozostanie w tyle, po nowych funkcjach 2016 pojawią się Piñeiro - Bergareche (41e i 29e z rankingu wpt) i Cepero - Lijo (1991), skomponowane przez tych dwóch graczy obecnie grających miejsce 40e rankingu wpt.

Pozostań w kontakcie ... Padel Magazyn wkrótce zaprezentuje nowe pary obwodu kobiecego ...

Jean-Marc HERARD - Padel Magazyn

Jean-Marc Herard

Jean-Marc Herard jest kronikarzem Padel Magazyn międzynarodowy. Zawodnik Barcelony oferuje nam bardziej międzynarodową wizję padla, w szczególności jego kolumnę Padel Brzęczeć. JMH to skaner padla świata.