Wielki sukces w tenis Padel Słońce dla P100! Ponad 60 graczy wzięło udział w turnieju, po raz kolejny z przyjazną i rodzinną stroną formatu P100. Na koniec para Jérôme Toulouse / David Francotte ukończony zwycięzca Open.

Na przykład drużyna ojca i syna z rodziny Houdartów z młodą Camille, 11 lat, która wzięła udział w swoim pierwszym turnieju, także para niedosłyszących, która świeciła przez cały weekend, mieszana drużyna i wiele innych uczestników z regionu.

Pomimo kryzysu zdrowotnego zachowano wszelkie środki ostrożności. Tenis ziemny Padel Soleil miał przyjemność powitać prezesa FFT Bernarda Giudicellego, który przyjechał obserwować stan naszego sportu oraz starania klubu o organizację turnieju z zachowaniem najsurowszych zasad bezpieczeństwa.

Pod koniec tego pięknego weekendu drużyna z numerem 1 utrzymała swoją rangę zwycięstwem. Klub Tenisowy Padel Sun i federacja sportowa padel Monako dziękuje wszystkim uczestnikom za ten weekend padel i do zobaczenia 14 i 15 listopada dla P250.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.