W ostatnią niedzielę rozpoczął się turniej WPT w Logroño, w którym zaangażowanych było kilku Francuzów. Niestety niewielu z nich przejechało. Nadzieja pozostaje skoncentrowana na Francuzach, którzy nadal są w konflikcie. Po stronie sześciokąta był też padel, a twoje wyniki nas interesują.

P500

  • Padel Horizon otrzymał P500 mężczyzn wygranych przez Le Panse / Mannarino przeciwko Val / Devos

Panse / Mannarino dostosowany do Padel Horizon

P250

  • Tc de la Vière gościł męski P250 wygrany przez Lagloire / Sendra przeciwko Lautier / Demont. W sumie zespoły 22 umówiły się na spotkanie.
  • Annecy Tennis gościł swój pierwszy męski P250. W ciągu tygodnia około piętnastu drużyn walczyło o ostatnie losowanie w sobotę. Zwróć uwagę na obecność byłych profesjonalnych tenisistów. Klub Marignier był reprezentowany przez zespoły 3 w ćwierćfinale; dynamiczny klub, do naśladowania. Para Challut / Botti wyprzedza P250 przed Degregorio / Montcharmon. Annecy Tennis zaproponuje P500 od 19 do 21 Avril.
  • 4Padel Rouen zorganizował męski P250 wygrany przez Paumard / Ferion przeciwko Dumaine / Folliot. Zwróć uwagę na dobry mecz o trzecie miejsce wygrane w remisach 3 przez Laureau / Deflers.

  • Squash Club of Adour był gospodarzem etapu Head Padel Open. Męski P250, w którym obecne były drużyny 12 z regionu, ale także Pau lub Bordeaux. Dales / Jouandou, rozstawiony prowadzenie przeciwko Pozzobon / Foure. Trzecie miejsce zajmuje Dumartin / Oxandaboure. U kobiet zorganizowano P100 u dwóch kur. Zwycięzcy grupy rywalizowali, a druga grupa rozegrała mały finał. Zwycięzcami zostali finaliści Nicolas / Ludwig, Palard / Cazajous, a trzecie miejsce zajął Bladou / Iturrino.

P100

  • Stowarzyszenie sportowe Agnetz zaproponowało mężczyzn P100. Świetna atmosfera w jasnym słońcu. Botti / Devaux wygrywa przed Melain / Prud'homme.
  • Angers Padel zorganizował męski i mieszany P100, etap HPO 2019. Zespoły 22 łącznie i mieszane zwycięstwo Maudet / Vandel i męskiego Brykiet / Veillon.
  • Béziers Padel Club proponował na swoim polu 6 mężczyzn P100 w nocy. Dumas / Lopez wygrywa przed Tron / Senpere. Freeman / Millo zajmują trzecie miejsce.

Nie wahaj się i powiedz nam o wszystkich wydarzeniach w Padel, turniejach i nie tylko. Z przyjemnością o tym porozmawiamy. W międzyczasie Twoje rakiety śnieżne sprawią, że padel będzie imprezą.

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielką padla na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowania bardzo popularnego wśród klubów i graczy Padel. Felietonista i doradca, pomaga ci grać lepiej dzięki licznym samouczkom.