Dwa miesiące po sukcesie pierwszej edycji dyrektor Hexagon Cup Simon Freer ogłosił dziś, że zawody powrócą w 2025 roku do Madrytu.

Dla tych, którzy nie śledzili wydarzeń z międzynarodowego okresu przygotowawczego, Hexagon Cup to zawody, w których sześć drużyn składających się z pary mężczyzn, pary kobiet i pary „Next Gen” rywalizuje o nagrodę końcową w wysokości miliona euro. Na czele drużyn stoją znane osobistości, jak na przykład zwycięska drużyna w lutym ubiegłego roku: drużyna AD/Vantage prowadzona przez brytyjskiego tenisistę Andy'ego Murraya.

Wydarzenie jednomyślnie odbyło się na początku 2024 rokuczy to pod względem entuzjazmu zawodników, czy powitania fanów. Triumf, który organizatorom udało się zrealizować poprzez oprawę medialną: 22 nadawców na całym świecie, w tym DAZN, ESPN i Canal+.

Ze swoim hasłem „Dla fanów. Dla Graczy. Dla gry„, Puchar Hexagon powróci zatem do Madrid Arena od 29 stycznia do 2 lutego 2025 r.

Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!