Alejandro "Papu” Gomeza to piłkarz grający we włoskim klubie Associazione Calcio Monza z siedzibą w prowincji Monza.

Kilka miesięcy temu u Argentyńczyka wynik testu na obecność wirusa był pozytywny terbutalina, lek rozszerzający oskrzela. Zawodnik utrzymuje, że jest niewinny, twierdząc, że nie miał zamiaru stosować dopingu. Wszystko to, będzie musiał bronić się przed sądem, podczas przesłuchania, które powinno odbyć się w nadchodzących dniach.

Na swoich portalach społecznościowych Papu Gomez wyraził swoje zdanie jego dyskomfort odnośnie tej sprawy. Piłkarz, który przez wiele tygodni był pozbawiony piłki nożnej, zmuszony był więc szukać pocieszenia gdzie indziej. I to pocieszenie znalazł w padel, sport, do którego powrócił niezły hołd na jego stronie na Instagramie:

"Przez te cztery miesiące uratowałeś mi życie, kochanie padel... Mentalnie bardzo mi pomogłeś, dziękuję".

Pod tym postem kilka osobistości z padel zareagował: juan lebron, Mike Yanguas, Rami Moyano lub Tolito Aguirre. Mnóstwo komplementów, m.in.Duże zwierzę„Or”Wielki Papu„, które pojawiają się kilka razy.

Jak wielu innych, Papu Gomez jest nowym fanem padel. Jeśli nie jest pewien, czy wkrótce będzie mógł wejść na murawę stadionu, zawsze może dobrze się bawić na dywaniku torów. padel !

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.