Chodźmy na mecz pomiędzy Jérémy Scatena i Sergio Icardo na rozstawieniu numer 5 APT Padel Tour Master Paragwaj: Federico Chiostri / Gonzalo Alfonso.

Po temu jak wydał wczoraj wielki mecz w XNUMX/XNUMX finału APT Padel Tour Master Paragwaj, Jérémy Scatena i Sergio Icardo będą mieli dobry przeciwnik na ósmym miejscu. Przed nimi numer 5 turnieju Federico Chiostri i Gonzalo Alfonso. Ćwierćfinał w zeszłym tygodniu, argentyńska para, która potknęła się o Melgratti / Soliverez (TS4) w setach prostych, chce więcej w tym nowym turnieju w Asuncion. Dlatego spodziewamy się dobrej opozycji. Spotkanie ma nastąpić tuż poniżej na żywo. 

W poprzednim meczu Torre i Bejarano wygrali z Almada / Argañaras: 7/5 6/7 6/3. Dla tych, którzy chcieliby zobaczyć program dnia na żywo, zostawiamy link TUTAJ.

 

 

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !