Już po pierwszym roku istnienia przyszedł czas na podsumowanie tego bardzo szczególnego okresu LiveXperience.

50 lokalizacji we Francji, Belgii i Luksemburgu

Wprowadzony na rynek w marcu 2020 r., Choć projektowany i testowany od 2016 r., Produkt LiveXperience do wyświetlania partytur i przechwytywania wideo, pierwszy tego rodzaju w padel, już się rozprzestrzenił ponad 50 lokalizacji we Francji, Belgii i Luksemburgu. Rekord rodzącej się firmy na konkurencyjnym rynku, a tym bardziej w okresie pandemii i spowolnienia gospodarczego!

Perspektywa jest jeszcze bardziej zachęcająca, a na podstawie ich doświadczenia jako menedżerów centrów, dwaj partnerzy, Jérôme i Vincent, zawsze myślą z innej perspektywy, z perspektywy graczy rynkowych, których pożądają.

Od samego początku ustalony pomysł: technologia wież, w służbie zarządcy.

Wynik meczu na żywo padel

79.90 € miesięcznie wszystko wliczone

Jedną z głównych koncepcji marki jest demokratyzacja dostępu do technologii, dotychczas zbyt kosztownej i prawdziwej podstawy dla działalności małego i średniego centrum, zarówno prywatnego, jak i publicznego. Dzięki bezkonkurencyjnej ofercie 79.90 € miesięcznie all inclusive (wyposażenie, instalacja i konserwacja) zakład jest więcej niż wstrzymany.

Jednak teraz celem jest również wyposażenie terenów zewnętrznych, które zawsze były wyłączone z zakresu różnych rozwiązań na rynku, a jednak głównie na terytorium (około 60% padel są na zewnątrz).

Cel na drodze do osiągnięcia, ponieważ zespoły opracowują obecnie „zewnętrzny” odpowiednik ich 40-calowego wyświetlacza wyników + rozwiązanie kamery, wspieranego w szczególności przez biegun innowacji Oksytanii.

Wreszcie technologia ma sens tylko wtedy, gdy przynosi bezpośrednią korzyść menedżerowi i obsługującemu ją centrum, dlatego całe rozwiązanie jest oferowane w quasi Biały znak, z logo centrum i jego partnerów we wszystkich mediach (zintegrowane z wyświetlaczem i inkrustowane na wideo).

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.