Kapitan reprezentacji Francji Gentlemen Padel, Alexis Salles, wraca wczoraj na mecze reprezentacji Francji panów na Mistrzostwa Europy Padel w Lizbonie. Opowiada nam o torze:

Jesteśmy bardzo szczęśliwi i odczuwamy ulgę, że wygraliśmy ten mecz 1ere przeciwko Holandii.

Nigdy nie jest łatwo rozpocząć zawody, szczególnie przeciwko bardzo dobrej holenderskiej drużynie złożonej z homogenicznych graczy i bardzo agresywnych w terenie.

Nasz zespół 1 Bergeron / Blanqué jest bardzo dobrze zaangażowany w grę i nie pozostawia szans przeciwnikom. Gratulacje dla Johana za wybór 1ère we Francji!

Nasz zespół 2 Scatena / Ritz zakończył pracę, wygrywając w setach 3 przeciwko dzielnemu Holenderowi, który grał bardzo dobrze i zdołał bardzo zaniepokoić naszego 2 Jeremy swoją bardzo agresywną grą w sieci. Jerem nigdy nie panikuje i opanował zestaw 3eme! Doświadczenie rozgrywane w tym meczu!

Wreszcie rozczarowanie dla naszego zespołu 3eme Moreau / Panse za mecz bez stawki, ale chcieliśmy wygrać, aby przygotować nasze inne spotkania. Loïc i Max nie umieścili swojej gry i utknęli w grze zbyt stereotypowej.

Dzisiaj walczymy z Niemcami o miejsce w finale 1 / 4, a zwłaszcza możliwość zdobycia pierwszego miejsca w naszej puli!

Gracze są bardzo zmotywowani, Robin czuje się znacznie lepiej niż wczoraj, więc jest więcej niż tylko !!!

Wywiad Franck Binisti

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.