Open Lille Immo, jedno z najpiękniejszych wydarzeń francuskiego padla, organizowane od 10 do 12 listopada, odbędzie się w Padel Nastawienie.

Turniej zgromadzi ponad stu graczy z całej Francji z dwoma mężczyznami (P1000) i kobietami (P100).

Oprócz zawodników reprezentacji Francji, którzy mają kolejne dni na Mistrzostwa Europy, obecna będzie znaczna większość najlepszych Francuzów (Lapouge, Boissé, Garnier, Lopes ...).

Wydarzeniem w tym wydarzeniu jest niespodziewane przybycie Diego Fernandeza, gracza zajmującego 199 miejsce w rankingu World Padel Tour, profesjonalny tor padla (http://www.worldpadeltour.com/jugadores/diego-fernandez-fernandez/).

Dla większości graczy regionalnych i krajowych będzie to świetna okazja do spotkania się na bardzo wysokim poziomie przez weekend. Według Pascala Duhamela « jego przybycie jest miłą niespodzianką, ponieważ jest to młody zawodnik, który idzie na WPT i pozwoli podziwiać piękny program w Lille - Lesquin ".

Zawody są sponsorowane przez firmę Lille Immo, która chciała komunikować się poprzez sport rozwijający się na północy. " Padel to sport, który rozwija się we Francji i jest przeznaczony dla wszystkich. Łączy nasze pragnienie wyróżnienia się w metropolii Lille pod względem komunikacji i wspierania prekursorów rynku. Konkurs, który łączy wydajność w przyjaznym stanie umysłu, łączy wartości naszego społeczeństwaMówi David Tiers, inicjator partnerstwa dla Lille Immo.

Program weekendowy:

  • Piątek od 19h: Faza kwalifikacyjna
  • Sobota: - początek męskiego stołu finałowego z kwalifikacjami i rozstawionymi - stołem damskim od 14h
  • Niedziela: kwartał, połowa i finał.
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.