Do rozpoczęcia zawodów pozostało zaledwie dwadzieścia dni Lotto Bruksela P2, które odbędzie się na stacji morskiej w Brukseli, od godz 22 do 28 kwietnia. To wydarzenie zapowiada się na pierwszy poważny punkt zwrotny w tym sezonie, ponieważ spodziewamy się odkryć mnóstwo nowych skojarzeń.

Rejestracja do turnieju zakończy się w najbliższy piątek, 5 kwietnia. Obecnie otrzymaliśmy potwierdzenie kilku nowych skojarzeń, ale na niektóre wciąż czekamy. Paquito/Lebrona ? Sanyo/Maxi Sancheza ? Jest jednak kilka nowych rzeczy, o których warto porozmawiać…

Tello / Belasteguina

Już od kilku dni jesteśmy pewni, że Juan Tello i Fernando Belasteguin będą wspólnie ewoluować. Rzeczywiście, ci dwaj mężczyźni byli wśród nich pierwszy się zarejestruje dla Lotto Bruksela P2, potwierdzając w ten sposób ich nowe stowarzyszenie.

Para Tello/Belasteguin oznacza m.in. przejście w prawo du Król Bela.

Alex Ruiz / Momo Gonzalez 2.0

Oczywiście, jak oczekiwano, Momo González et Alex Ruiz ponownie połączą siły. Rok temu dzisiaj, Alex Ruiz złożył wspaniałą deklarację miłości do Momo Gonzaleza, zanim ogłosili separację.

Rok później obaj gracze odchodzą ponownie udostępnijcie wspólnie utwór.

Alexa Ruiza i Momo Gonzaleza

Leal/Campa

Ogłoszenie jest bardzo świeże: Javi leal et Lucasa Campagnolo będziemy wspólnie ewoluować na torze przez resztę sezonu. Obaj gracze są zarejestrowani razem w Brukseli. Nowe stowarzyszenie, które następuje po ich oddzieleniu od Jose diestro dla Javiego Leala iAgustin Gutierrez dla Lucasa Campagnolo.

Razem obaj gracze będą starali się zbliżyć do światowy top 20.

Powrót Lucho Capry / Alexa Chozasa

Nie będzie to pierwszy raz, kiedy będziemy świadkami jego ewolucji Lucho Capra et Alex Chozas obok siebie. Rzeczywiście, mogliśmy zobaczyć dwóch Argentyńczyków grających razem kilka turniejów pod koniec poprzedniego sezonu. Lucho Capra, który połączył siły z Fernando Belasteguin na początku sezonu zostaje ostatecznie zarejestrowany u Alexa Chozasa pod adresem Bruksela et Sewilla.

Aby sprawdzić, czy to powiązanie między dwoma graczami będzie trwałe…

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.