Zdecydowanie Lyon to naprawdę wiosło! Od lat 2 Lyon stał się jednym ze wspaniałych miejsc francuskiego padla. I nie jest gotowy do zatrzymania. Lou Tennis Padel wchodzi na arenę padel, integrując sieć Henri Leconte i oferując teraz zewnętrzne korty do padla 2 oświetlone w samym Lyonie.

[src googlemap = ”„Szerokość =” 150 ″ wysokość = ”150 ″]

Klub Lou ma korty tenisowe 8 (zielone wnętrze 4 i glina 4 na zewnątrz), dom klubowy (bar, taras ..) i szatnie.

Przedstawiamy najmłodszym padla, oto ambicja klubu.

Jeśli chodzi o Padela, prezydent Sébastien Faure został uwiedziony projektem budowy terenu. To jest rzeczywiście „fan padeL”. Połączenie FFT z padel stało się dobrodziejstwem dla klubu.

"Naszym celem jest nadanie mu ważnego miejsca w klubie”Wyjaśnia Ivan Mason, menedżer ds. Marketingu i sportu.

Ivan Mason kontynuuje:Rzeczywiście, włączyliśmy Padela do szkolenia szkoły tenisa, aby wszyscy nasi członkowie od najmłodszych lat mogli odkryć ten sport".

Znani przedstawiciele świata padel!

Klubowa część Henri Leconte Padel jest nie tylko klubem, ale Lou Tennis Padel może również liczyć na graczy Padel w czołowym francuskim 10: François Authier i Justin Lopes, którzy po raz kolejny zilustrowali Puchar narodowy padel do finału.

Bardzo interesująca oferta komercyjna dla licencjobiorców

Klub oferuje również bardzo ciekawą ofertę handlową, w szczególności dla licencjobiorców klubu tenisowego. Rzeczywiście, jeśli masz licencję na klub Lou Tennis Padel, roczna składka członkowska w wysokości padel będzie kosztować 150 €. W przypadku elementów zewnętrznych należy liczyć 7 EUR za osobę za godzinę lub 28 EUR za godzinę wypożyczenia.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.