Włochy przechodzą na padel przy wysokiej prędkości. Można grać padel w ponad trzydziestu klubach włoskiej stolicy. Skoncentruj się na pięciu najlepszych klubach.

Pala Loca Padel klub

C'est le najbardziej centralny klub w Rzymie. Zlokalizowany przy Via Cristoforo Colombo klub ma 5 boisk zewnętrznych najnowszej generacji.

Massimo, Sergio i Paolo, trzej kochankowie padel powita Cię z otwartymi ramionami, aby Twoje wakacje kulturalne stały się bardziej sportowe.

Via Cristoforo Colombo, 194 B00154 Roma RM

pala-loca-padel-rom

Bola Padel klub

Znajduje się na południe od dzielnicy Ostiense (10 minut od stacji metra B Marconi), ten klub ma również tę zaletę, że jest blisko centrum. To ma 11 kortów i świetne udogodnienia (bar, taras, wifi, fizjoterapeuta…) na powitanie.

Bola Padel klub ma aplikacja bardzo praktyczne, co pozwala na dokonywanie rezerwacji na korty kilkoma kliknięciami.

Via Luigi Perna nº26 Roma (00142) Lazio

ciasto padel clib roma court

Centrum sportu i rozrywki Faminia

To duże centrum sportowe oferuje 6 sądów padel w tym kryty. 

Ten klub rzeczywiście wyróżnia się wieloma atrakcjami (basen, paintball ...), które oferuje. Idealne do zabawy padel jeśli ten ostatni nie jest jednomyślny w rodzinie!

Via dei Due Ponti, 115, 00189 Roma RM, Włochy

flaminia center roma

Klub sportowy Nuovo Tuscolo

Ten klub, także multisportowy, zaoferuje Państwu wysokiej jakości usługi i bardzo ciepłe powitanie. 3 sądy padel załatwi sprawę, abyś mógł zrobić mały dzień padel w Rzymie!
Via della Batteria di Porta Furba, 29, 00181 Roma RM, Włochy
Klub sportowy Nuovo Tuscolo padel

Eur Paddle Club

W strefie euro Eur Paddle Club to jedna z najlepszych włoskich konstrukcji. Klub ma 4 korty nowej generacji. Kursy dla nowych graczy, ale także dla doświadczonych graczy.

Jeśli pójdziesz do tego klubu, możesz mieć okazję spotkać się z jedną z wielkich osobistości świata sportu lub kina, która regularnie przychodzi grać.

Via dei Georgofili, 26/30, 00147 Roma RM, Włochy

eur padel Rzym

Spojrzeliśmy na wielkość klubu, jakość obsługi i bliskość centrum aby ustalić tę pierwszą 5.

Bonus: Ripara Padel

Ta firma oferuje naprawy i modyfikacje rakiet śnieżnych padel. Możesz powierzyć swoje rakiety wiedzy Ripara Padel aby rozpieszczać swoją palę.

Via degli Olimpionici, 71 - 00196 ROMA

 

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.