Ludovic Cancel wspomina swój początek sezonu, swoje cele, zmiany w partnerach i nadchodzący program na resztę sezonu.

Nie jest to idealny początek sezonu

„Minął prawie rok, odkąd dokuczał mi silny stan zapalny ścięgna w kolanie i teraz jestem całkiem szczęśliwy, ponieważ jest znacznie lepiej, mogłem wznowić treningi fizyczne. Wracam na właściwe tory i odzyskuję siły.

Jestem trochę zmieszany tym początkiem sezonu, ponieważ musiałem grać z nim Artur Hugounenq i wychodzę bardzo zawiedziony tym skojarzeniem, myślę, że wolał się z nim bawić Pierre-Vincent

Przez resztę sezonu będę związany z Benjamin Grue, gracz, z którym dzieliłem utwór już prawie dwa lata. Jestem bardzo zadowolony z przyszłego związku, myślę, że obaj będziemy bardzo konkurencyjni i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co wydarzy się przez resztę sezonu.  

Jego opinia na temat zmian partnerów

„Uważam, że regularna zmiana partnerów powoduje dodatkowe trudności. Od zeszłego roku bardzo zmieniłem członków drużyny, przechodziłem pomiędzy prawą i lewą stroną i moim zdaniem ostatecznie jesteśmy mniej konkurencyjni.

Jestem nastawiona na posiadanie stałego partnera i to dobrze, ponieważ Benjamin również jest tego nastawienia. W końcu im bardziej łączymy się z partnerem, tym więcej automatyzmów tworzymy i tym jesteśmy lepsi. Kiedy ciągle zmieniasz partnerów do gry, jest to trochę bardziej skomplikowane.

Ludwik Anuluj

Obszary wymagające poprawy 

„Moje obszary do poprawy, jeśli chodzi o grę, powiedziałbym, że to zwiększenie dynamiki gry, aby móc bardzo szybko dostać się do siatki. Jestem zawodnikiem w miarę konsekwentnym, popełniam kilka błędów, jednak czasami nabranie eksplozywności pozwoliło mi zyskać kilka metrów na dziurkacz nigdy więcej salw.

Następnie chciałbym poprawić swój efekt końcowy, ponieważ nadal jestem dość ofensywny, ale teraz jest coraz więcej zawodników, którzy uderzają bardzo mocno, z bardzo daleka, a to trochę nie mój styl gry.

Ale ogólnie staram się pracować trochę nad wszystkim, a dokładniej nad obszarami gry, obszarami obrony. W fazie obrony chciałbym móc lepiej radzić sobie z małymi piłkami u moich stóp, które czasami stanowią dla mnie problem.

Połącz FIP-y

„Teraz, gdy moje kolano ma się już lepiej, mogę ponownie trenować, znów stanę się bardziej konkurencyjny i wznowię sezon FIP, w którym będę grał z Benjaminem Grué, w zależności od jego dostępności. 

Je Tiens à remercier Oxdog za ich ciągłe zaufanie, a także mojemu klubowi w Perpignan i mojemu trenerowi Alainowi Henry’emu za ich cenne wsparcie”.

W tym tygodniu w Dubaju znajdziemy Ludovica Cancela i Benjamina Grué!

Doriana Massy’ego

Nowy zwolennik padel, Fascynuje mnie ten dynamiczny sport, który łączy w sobie strategię i zwinność. znajduję w padel nową pasję do odkrywania i dzielenia się z Tobą na Padel Magazine.