To najpiękniejsza możliwa oprawa wywiadu. Na dywanie Dwór Philippe Chatrier, Padel Magazine wywiady z prezesem FIP i otrzymuje ekskluzywne odpowiedzi od Luigi Carraro.

Dziewczyny dołączą do nas w tym roku

Lorenzo Lecci Lopez: To wydarzenie jest niesamowite, ale moim zdaniem brakuje jednej połowy: remisu kobiet. Gdzie są negocjacje?

Luigi Carraro:„Ten turniej był fantastyczny, ale z dziewczynami byłoby znacznie lepiej. Myślę, że nadszedł czas na podjęcie decyzji. Nie zagrali 3 turniejów, które byłyby dla nich bardzo ważne. To wstyd dla nas, ale także dla nich. Jestem bardziej optymistyczny niż wcześniej, ponieważ ostatnie spotkania były bardzo produktywne i konkretne. Mogę śmiało powiedzieć, że w najbliższych miesiącach dołączą do nas kobiety.

Lorenzo Lecci Lopez: Czy dziewczyny przybędą? Premier Padel ten sezon ?

Luigi Carraro:"Tak, to pewne! Gracze wiedzą, że ten tor jest dla nich otwarty na każdym turnieju. Wszyscy organizatorzy chcą losowania kobiet, Premier Padel i fani też! Gracze płci męskiej są również tak zainwestowani w ten projekt, że pomagają nam. To symbol jedności, którą odsyłamy.”

Kwalifikacje w Wielkiej Brytanii

Lorenzo Lecci Lopez: Pomimo kilku zgłoszeń, FIP ostatecznie zdecydowało przyznać Puchar Świata Doha po raz drugi z rzędu. Ta zapowiedź może zaskoczyć.

Luigi Carraro:„Otrzymaliśmy 3 wnioski: Walencja, Dubaj i Doha. Po przeanalizowaniu głównie części sportowej zarząd FIP zagłosował na Doha. Pamiętamy, że graczom spodobała się impreza.

„Mamy też nowe rzeczy, które ogłosimy w nadchodzących tygodniach, które pozwolą nam powiedzieć światu, że ten sport i ta rywalizacja są bardzo wartościowe. Te ogłoszenia spodobają się graczom i fanom”.

Lorenzo Lecci Lopez: Ostatnia faza w Doha, ale gdzie odbędą się kwalifikacje?

Luigi Carraro:„Mistrzostwa Świata rozpoczną się we wrześniu trzema głównymi kwalifikacjami. W Punta del Este w Urugwaju dla Ameryki, w Egipcie dla komitetu Azji i Pacyfiku/Afryki, w Wielkiej Brytanii dla Europy. Bardzo się cieszymy, że w tych kwalifikacjach zagra 3 krajów europejskich.

sanyo uśmiech Katar

Działanie Premier Padel

Lorenzo Lecci Lopez: Fani nie do końca rozumieją, kto należy do Premier Padel. Czy możesz wszystko wyjaśnić?

Luigi Carraro:"Ten projekt ma 3 strony, które go rozwijają: FIP, QSI i stowarzyszenie graczy. Obwód należy do FIP. Komercyjna eksploatacja toru wymagała partnera, ponieważ trzeba być realistą: tylko, że FIP nie miał mocy ekonomicznej, aby wykonać ten tor. Firma FIP miała szczęście, że znalazła QSI, ponieważ nie jest to tylko partner biznesowy. QSI pozwoliło na powiązanie FIP i stowarzyszenia graczy w części komercyjnej. Oznacza to, że FIP ma również procent zysków z tego obwodu.

Lorenzo Lecci Lopez: Czy to 33,3% na każdego akcjonariusza?

Luigi Carraro:„Zadajecie mi pytania, które są informacjami poufnymi. Możemy to powiedzieć, ale wolę, aby wszystkie 3 strony powiedziały to razem.

Aby zobaczyć wywiad w języku francuskim, kliknij tutaj!

Aby zobaczyć wywiad w języku hiszpańskim, kliknij tutaj!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !