Po wielkiej inauguracji premiery padla w klubie tenisowym Montmagny nie ma nic lepszego niż otwarty turniej 1er FFT Padel, aby surfować po fali rozwoju padla w naszym klubie w lidze Val d'Oise.

Kurczaki z lukami

W sumie pary 15 stanowiły wyzwanie dla dni i połowy turnieju 2.

Faza grupowa, w której zakwalifikowane drużyny 6 nie miały najmniejszych problemów z dotarciem do finałowego stołu przy dość surowych wynikach. Trochę jak Padel Attitude w ten weekend, wysadzeni mogą być zbyt łatwo poza fazami kurczaka. Medytować o przyszłości.

Znacznie ściślejszy stół finałowy

Stół finałowy oferuje więcej napięcia i znacznie więcej gier, w tym 1/4 i 1/2 z nieprzekształconymi punktami meczowymi.

Odwrócenie sytuacji i super tie-break za 1/2 kończący się na 15/13, faworyzowany przez L. Vincenta / B. Hocqa przeciwko G. Levy / Creusat.

Para Campos Jérémie / Mannarino Morgan na szczycie turnieju: stracili bardzo niewiele meczów, nawet jeśli para Levy Vincent / Hocq Benjamin po raz pierwszy zdołała ich zirytować nieco bardziej w finale na wynik 6/3 6/3.

Udana edycja 1e z deszczem, zimnem i słońcem, aby zakończyć stylowo.

Vincent Levy

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.