Po wielkiej inauguracji premiery padla w klubie tenisowym Montmagny nie ma nic lepszego niż otwarty turniej 1er FFT Padel, aby surfować po fali rozwoju padla w naszym klubie w lidze Val d'Oise.

Kurczaki z lukami

W sumie pary 15 stanowiły wyzwanie dla dni i połowy turnieju 2.

Faza grupowa, w której zakwalifikowane drużyny 6 nie miały najmniejszych problemów z dotarciem do finałowego stołu przy dość surowych wynikach. Trochę jak Padel Attitude w ten weekend, wysadzeni mogą być zbyt łatwo poza fazami kurczaka. Medytować o przyszłości.

Znacznie ściślejszy stół finałowy

Stolik finałowy oferuje więcej napięcia przy znacznie większej liczbie zawieszonych gier, w tym 1 / 4 i 1 / 2 z nieprzekształconymi piłkami meczowymi.

Odwrócenie sytuacji i super rozstrzygnięcie w 1 / 2 kończące się na 15 / 13 e, faworyzują L. Vincent / B. Hocq przeciwko G. Levy / Creusat.

Para Campos Jeremie / Mannarino Morgan ponad partią w turnieju: stracili bardzo niewiele meczów, chociaż para Levy Vincent / Hocq Benjamin związana po raz pierwszy zdołała ich trochę bardziej zirytować w finale na ocena 6 / 3 6 / 3.

Udana edycja 1e z deszczem, zimnem i słońcem, aby zakończyć stylowo.

Vincent Levy

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.