Od kilku tygodni podpisy następują po sobie w Varlion a dziś Mario Del Castillo dołącza do madryckiej marki.

58. zawodnik w rankingu World Padel Tour dołącza do Miguela Yanguasa, Jona Sanza, Victora Ruiza, Ivana Ramireza czy nawet Iñigo Zaratiegui, którzy już reprezentują markę.

Ten, który jest teraz regularnym graczem w głównych losowaniach WPT, zamierza kontynuować swoje postępy, aby przekazywać coraz więcej rund w turniejach: – A może nawet zagrasz w finale, prawda? (śmiech). Boom, że padel ma bezpośredni wpływ na ilość profesjonalistów, których widzimy na stoku. Poziom jest bardzo wysoki z faz kwalifikacyjnych, ale jesteśmy pewni siebie i ciężko pracujemy, aby walczyć we wszystkich meczach.

24-latek był zachwycony dołączeniem do tak popularnej marki jak Varlion: „Bardzo się cieszę, że mogę reprezentować Varlion, to powód do dumy i wielka odpowiedzialność, aby grać w profesjonalnych turniejach z marką, która ma taką historię. Gdy tylko mogłem przetestować produkty, zdałem sobie sprawę, że właśnie tam muszę być. Ponadto posiadanie tak wielu przyjaciół w Pro Team oznacza, że ​​panuje bardzo dobra atmosfera, z wyjątkiem toru, na którym nikt nie chce puścić!”

Sewilla złapie w tym roku bardzo piękne Maksymalny pryzmat sumy, wspaniały pala o złotym kolorze i pełen technologii. Dzięki zaokrąglonemu kształtowi łezki ta rakieta zapewnia dużą kontrolę bez utraty mocy. Flagowy model marki, dostępny w dwóch wersjach, letniej i zimowej, aby móc korzystać z optymalnych osiągów niezależnie od temperatury!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !