Dla wielu z nas najlepsi sportowcy są niemal superbohaterami. Czy to na boisku piłkarskim, torze Formuły 1, czy nawet na torze wyścigowym, padel, nasi ulubieni gracze imponują nam swoją sprawnością techniczną i fizyczną.

Dziś omówimy tę sprawę w świecie padel profesjonalny.

W rzeczywistości, gdy ktoś uczestniczy w meczu między kremem padel na całym świecie możemy tylko podziwiać spektakl. Należy uznać, że padel, choć jest dostępny dla wszystkich, w grach profesjonalistów pozostaje co najmniej bardzo widowiskowy i wymagający.

„Jesteśmy tylko ludźmi”

Odbywa się to za pośrednictwem komunikatu prasowego dedykowanego graczom sponsorowanym przez hiszpańską markę. Bullpadel że marka składa hołd swoim graczom, którzy poświęcają swoje życie temu sportowi.

Gracze padel, zwłaszcza ci, którzy grają na najwyższym poziomie, są często uważani za prawdziwe gwiazdy. Trzeba jednak liczyć się z tym, że za każdym spotkaniem, każdym zdobytym tytułem, kryje się wiele godzin pracy i ważnych wyrzeczeń.

Poza tym obrazem „super sportowców” należy pamiętać, że są tylko ludźmi. Ludzi, którzy wycierpieli i zdołali pokonać wszystkie przeszkody, aby dostać się tam, gdzie są. Podobnie ci gracze postanowili poświęcić swoje życie, aby spełnić swoje marzenia. Jeśli niektórzy mogą mieć dar, wielu udowodniło również, że niekoniecznie jest to konieczne. Kluczem do sukcesu jest ciężka praca. Bo tak jak my, nie są nadludzkie, ale po prostu ludzkie.

Marta Talavan

W drugiej edycji #WeAreJustHumans, Bullpadel przedstawia historię Marty Talavan.

Dla tych, którzy jej nie znają, młoda Hiszpanka z Madrytu zajmuje 23 miejsce w rankingu World Padel Tour. Zajmuje prawą stronę toru i jest obecnie sparowana z innym graczem Bullpadel, portugalska Sofia Araujo.

„Od 9 roku życia, w wieku moich pierwszych zawodów, szybko zdałem sobie sprawę, że 20×10 to idealne miejsce do zachowania najpiękniejszych ludzkich wartości, którymi są dla mnie pokora, szacunek, poświęcenie, uczciwość i miłość do sport."

„Należy o tym pamiętać, nigdy nie wolno nam zapominać, kim jesteśmy”.

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.