Momo Gonzalez/Jaime Muñoz i Lucia Martinez/Ana Fernandez de Osso wygrali odpowiednio Andalucia ABS 6 mężczyzn i kobiet, które odbyły się w ten weekend w Jaén.

W ten weekend odbył się andaluzyjski turniej obwodowy w Jaén, ABS 6 000, jedna z najwyższych kategorii w Hiszpanii. Wielu graczy z World Padel Tour byli obecni.

Wśród pań były bardzo dobrze sklasyfikowane zawodniczki, Lucia Martinez na myśli. Gracz sponsorowany przez Cartri, 26. do World Padel Tour, był powiązany z Ana Fernández de Osso, 51. W finale wygrali z dwoma graczami, których często widujemy w poprzednich turniejach WPT: Andreina de Los Santos (52 WPT) i Julia Polo (54 WPT).

U mężczyzn tak jest Jeronimo Gonzalez (36 WPT) i Jaime Muñoz (153 WPT) który wygrał turniej, dominując w finałowej dwójce zawodników, którzy zwykle spierają się o previas World Padel Tour : Javi Perez (87 WPT) i Mario del Castillo (74 WPT).

Jak widać, na ceremonii wręczenia nagród obowiązkowe były maski!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !