Chodźmy końcowe fazy studiów magisterskich World Padel Tour w Palau Sant Jordi w Barcelonie. Miejsce dobrze znane fanom od czasu, gdy strona gościła tam turniej Masters w grudniu zeszłego roku.

Chingotto i Tello kontynuują swoją przygodę w Master of Barcelona. Jak często młodzi Argentyńczycy świadczą wysokiej jakości usługi. Pomimo kryzysu zdrowotnego rok 2020 pozostanie dobrym rokiem dla pary Tello / Chingotto.

Po raz kolejny awansują do 8/XNUMX finału po pokonaniu Javiego Martíneza i Adriána Blanco Antelo z wyraźnym wynikiem: 6 / 3 i 6 / 1.

Álex Ruiz i Pablo Lijó jest szczególnie ostrą hiszpańską parą. Obaj gracze mają spore ambicje. Mają poważny mecz z Juan Cruz Belluati Lopez / Agustin Gutierrez w bardzo wyrównanych 2 setach: 7/5 7/6.

Sanyo i Stupa, będzie potrzebować trzech zestawów, aby wykluczyć Rubio / Fuster. Trochę jak Lima i Navarro, Argentyńczycy bardzo się starali w drugim i trzecim, aby wykluczyć swoich przeciwników. Ostatecznie zwyciężyli zwycięzcy Menorca Open 4/6 6/2 6/0.

Juan Martin Diaz i Lucas Campagnolo wygrał rundę 16 przeciwko Jose Antonio Garcia Diestro i Victorowi Ruizowi w 2 setach: 6/2 6/4. Ważny mecz, ponieważ przeciwko dobrej parze World Padel Tour ponieważ JMD / Campagnolo ma wielką potrzebę wypełnienia się zwycięstwem.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.