Agustin Tapia i Sanyo Gutierrez zakwalifikować się do półfinału Madryt Final Master. Argentyńczycy jechali na Chingotto i Tello, potwierdzając, że będą musieli liczyć na tytuł.

Występ Tapia/Sanyo po prostu zapierał dech w piersiach. Sanyo w bardzo agresywnym trybie zdobył wiele punktów z prawej strony. Zwykła moc gracza Nox, Agustina Tapii, zrobiła resztę.

agustin-tapia_estrella-damm-madrid-master-final-2021__dsc3259-copia-1170x658

Juan Tello i Fede Chingotto byli w stanie wyrazić swoją grę tylko czasami, a to nie wystarczyło, aby zatrzymać maszynę Sanyo / Tapia.

To prawdopodobnie jeden z pełniejszych występów argentyńskiej pary w ostatnich tygodniach. Mecz zakończył się autorytatywnym wynikiem 6/4 6/3, z 3 przerwami na korzyść i 0 poddań.

Argentyńczycy zagrają ze zwycięzcami meczu pomiędzy Bela / Coello i Di Nenno / Navarro. Bardzo fajny plakat, który zostanie zagrany po ostatniej kobiecej kwarcie pomiędzy Josemarią/Sanchezem a Ortegą/Gonzalezem.

Teraz możecie śledzić te mecze na żywo na kanałach grupy Canal+ oraz tuż poniżej w oryginalnej wersji:

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można go zobaczyć na różnych międzynarodowych konkursach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach.